Vše z Money / Produktové novinky/Po 15 letech Money S3 v novém kabátě. S novou verzí nová ikona!
Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení

Po 15 letech Money S3 v novém kabátě. S novou verzí nová ikona!

Po 15 letech Money S3 v novém kabátě. S novou verzí nová ikona!
Seyfor, a. s.
26. 09. 2023
Doba čtení2 minuty čtení
Líbilo se74
Po 15 letech Money S3 v novém kabátě. S novou verzí nová ikona!

Money S3 s létem odhazuje původní vzhled svých ikon a uživatelé si tak po 15 letech budou muset zvyknout na vzhled nový. Změna se však netýká jen designu ikon, ale přichází i novinka v podobě nové verze ARESu. Co všechno jsme si pro vás s novou verzí 23.800 připravili?

Od ikony k ikoně: Money S3 mění vizuál

Nejdůležitější změnou, kterou přináší nová verze Money S3, je jednoznačně nový design hlavní ikony Money S3 i přidružených nástrojů tohoto systému. Tato změna přichází po více než 15 letech.

Důvodem změny je nutnost být v souladu s  aktuálním designem společnosti Seyfor, která nás zastřešuje a která začátkem roku prošla výrazných rebrandingem.

I když si jsme vědomi, že změna ikon může být zpočátku trochu nezvyklá, pevně věříme, že nový vzhled přispěje k vašemu pohodlí a efektivitě při používání systému Money S3. Nové ikony jsou pečlivě navrženy tak, aby zůstaly intuitivní a snadno identifikovatelné, ať už jste dlouholetými uživateli nebo novými příchozími.

Tradiční ikona systému Money S3 bude nahrazena touto:

U přidružených nástrojů systému bude výměna ikon probíhat postupně. Design ikon však bude vypadat následovně:

Přichází nový ARES

Ministerstvo financí v pilotním provozu spustilo novou verzi Administrativního registru ekonomických subjektů (ARES), která běží v souladu s vládní strategií na jednotné doméně gov.cz.

Upozorňujeme, že nový ARES je prozatím v pilotním provozu, takže se při vyhledávání mohou objevit chyby či nesrovnalosti, za které neručíme. Po dobu pilotního provozu doporučujeme být při vyhledávání informací více ostražitější.

Co to znamená pro uživatele Money S3?

  • V Money S3 je již od této verze zabudovaný nový ARES. Podpora pro původní verzi tohoto registru končí k 31. říjnu 2023. To znamená, že od začátku listopadu budou muset všichni uživatelé Money S3 používat nejnovější verzi systému, aby jim vyhledávání skrze ARES fungovalo.

Export výplatního lístku do excelu

V nové verzi přichází i funkce, která umožňuje uživatelům exportovat své výplatní lístky do Excelu ve dvou formátech: zkráceném a plném.

Tuto možnost jsme dříve nenabízeli, ale mnoho uživatelů si tuto funkci přálo. Je to z toho důvodu, že mnozí z nich mají zájem vytvářet si vlastní finanční přehledy a reporty. Preferují, když mohou s daty pracovat přímo v Excelu, který jim nabízí mnoho nástrojů pro analýzu a organizaci informací.

Udržujte své Money S3 v aktuální verzi

V dnešní rychle se měnící digitální době je nezbytné, aby systém, který používáte, byl vždy aktuální. To platí obzvláště pro systémy, jako je Money S3, skrze který spravujete účetnictví a finance. Pravidelnými aktualizacemi zajistíte hladký chod vašeho Money S3, předejdete možným komplikacím a využijete jeho plný potenciál.

Byly informace v článku užitečné?

Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

Ano
Ne
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Aktualizujte si své Money S3

Stáhněte si poslední verzi Money S3 přes zákaznický portál.

Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení
Zavřít reklamu
Objevte si vy nová online školení