Vše z Money / Produktové novinky/S verzí 24.600 přicházejí rozšířené možnosti API komunikace pro ještě efektivnější práci
Money S3 v akci se slevou 50%
Zjistit více
Akce -50% končí za:
dnů
hod.
min.
Akce -50 %

S verzí 24.600 přicházejí rozšířené možnosti API komunikace pro ještě efektivnější práci

S verzí 24.600 přicházejí rozšířené možnosti API komunikace pro ještě efektivnější práci
Seyfor, a. s.
01. 07. 2024
Doba čtení2 minuty čtení
Líbilo se12
S verzí 24.600 přicházejí rozšířené možnosti API komunikace pro ještě efektivnější práci

Červnová aktualizace Money S3 přináší rozšířené propojení API o nové objekty, které dále zjednodušují práci uživatelů. Jedná se o první verzi, kterou nebudou moci nainstalovat uživatelé starších verzí systému Windows, proto věnujte této změně pozornost. Nově také umožňujeme komunikaci s Úřadem práce prostřednictvím XML souborů.

Ukončení podpory aktualizací pro vybrané operační programy

Jak jsme již informovali v předchozích měsících, nová verze Money S3 24.600, o které právě čtete, už není dostupná pro operační systémy Windows 8 a 8.1, stejně jako pro Windows servery 2012 a 2012 R2. Odteď nebude možné na těchto operačních systémech instalovat nové aktualizované verze. K ukončení podpory aktualizací jsme přistoupili po tom, co i samotná společnost Microsoft ukončila pro tyto systémy oficiální podporu. V případě otázek se neváhejte obrátit na naši zákaznickou podporu.

Nové možnosti API komunikace

Po spuštění propojení API pokračujeme v rozšiřování jeho funkcí tak, aby pokrývalo co nejširší spektrum zákaznických potřeb. S novou aktualizací přichází možnost dotazovat další objekty prostřednictvím API. Díky schopnosti čtení a zápisu údajů z pokladních a bankovních dokladů je nyní možné online propojení s platebními bránami nebo bankovními účty. Čtení informací z účetního a peněžního deníku umožňuje vytvářet business intelligence přehledy a analýzy o stavu vaší firmy. Funkcionality API budeme i nadále rozšiřovat, abychom umožnili jeho maximální využití.

Komunikace s Úřadem práce přes XML soubor

Na základě novely zákona č. 117/1995 o státní sociální podpoře a vyhlášky č. 411/2023 Sb. si nyní může Úřad práce vyžádat potvrzení o příjmech zaměstnance ve formátu XML. Dříve si Úřad o tyto údaje požádal a uživatelé Money S3 je ve formě tiskové sestavy vyexportovali a zaslali zpět, například jako PDF dokument.

Generování XML souborů je praktickou novinkou pro Úřad práce i zaměstnavatele. Úřad práce tak získá informace v jednotném formátu. Uživatelé Money S3 mohou žádost v XML jednoduše nahrát do programu, který automaticky doplní potřebné údaje z karty zaměstnance, například výši mzdy. Ve formátu datové věty XML pak odešlete informace o zaměstnanci zpět Úřadu práce, bez nutnosti ručního přepisování údajů.

Červnová verze 24.600 Money S3 přináší novinky, které dále zlepší uživatelskou zkušenost. Více informací najdete v kompletním seznamu změn.

Byly informace v článku užitečné?

Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

Ano
Ne
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Aktualizujte si své Money S3

Stáhněte si poslední verzi Money S3 přes zákaznický portál.

Money S3 v akci se slevou 50%
Zjistit více
Akce -50%
platí pouze
do 2.8.2024
Money S3 -50%
Zavřít reklamu
Money S3 v akci se slevou 50%
Akce platí pouze do 31.7.2023.