Vše z Money/Síla propojení Money S3 a Shoptetu za pouhých 300 Kč/měsíc
Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení

Síla propojení Money S3 a Shoptetu za pouhých 300 Kč/měsíc

Síla propojení Money S3 a Shoptetu za pouhých 300 Kč/měsíc
Seyfor, a. s.
18. 05. 2023
Doba čtení5 minut čtení
Líbilo se3
Síla propojení Money S3 a Shoptetu za pouhých 300 Kč/měsíc

Obsah

  Propojením účetního programu Money S3 s platformou Shoptet získáte ještě efektivnější nástroj pro řízení vašeho e-commerce podnikání. Díky synchronizaci dat mezi těmito systémy dosáhnete přehledu ve skladových zásobách, objednávkách, zákaznících i fakturách. Zajistěte si vždy aktuální informace na svém e-shopu za 300 Kč měsíčně.

  Proč propojení s platformou Shoptet

  Shoptet je nejrozšířenější e-shopovou platformou v České republice i na Slovensku a je nejčastěji využívaným e-shopovým řešením mezi uživateli Money S3.

  Pro všechny, kteří provozují e-shopy na platformě Shoptet a chtějí je propojit s Money S3, bylo doposud nezbytné spolupracovat s integrátory, kteří jim s propojením obou systémů pomáhali. Tento proces však vyžadoval čas a často také dodatečné náklady.

  Proto se vyvinul jednoduše nastavitelný konektor přímo v rámci softwaru Money S3 – Money S3 by Seyfor.

  Co doplněk umí

  Doplněk Money S3 by Seyfor snadno – na pár kliknutí – zajistí propojení mezi e-shopem a účetním programem Money S3.

  Dojde k synchronizaci firemní dat s online prodejem, což ocení nejen management firmy, ale i zaměstnanci, kteří získají přehled o skladových zásobách, objednávkách a fakturaci. To vše jim ušetří čas a minimalizuje možnost vzniku chyb. Zákazníci budou mít navíc k dispozici e-shop s vždy aktuálními informacemi o produktech a svých objednávkách.

  Pro koho je doplněk určen

  Doplněk Money S3 by Seyfor je ideálním řešením pro všechny, kteří spravují svůj e-shop na platformě Shoptet a využívají účetní program Money S3.

  6 hlavních výhod propojení Money S3 a Shoptetu

  1. Snadné a rychlé propojení e-shopu pomocí API.
  2. Díky synchronizaci kategorií, stavu zásob, objednávek, hlavního ceníku a informací o zákaznících jsou na e-shopu vždy aktuální údaje o zboží.
  3. Konec manuálního přepisování objednávek a jejich stavů mezi systémy
  4. Správa e-shopu a úpravy katalogových karet nově z jednoho místa.
  5. Práce s fakturami, zálohovými fakturami a dobropisy je efektivnější díky synchronizaci dokumentů napříč systémy.
  6. Modul S3 Automatic umožní automatizovat celý proces propojení.

  U všech modulů Money S3, včetně doplňku Money S3 by Seyfor, je zaručená plná funkčnost, a i budoucí vývoj. O tyto moduly pečují odborníci, kteří se starají o pravidelné aktualizace a úpravy na základě požadavků uživatelů.

  4 základní funkce doplňku

  Díky doplňku je možné nastavit propojení mezi Money S3 a Shoptetem přímo z uživatelského rozhraní Money S3. Systém je navržen tak, aby bylo nastavení propojení snadné a intuitivní. Uživatel bude potřebovat pouze ID svého e-shopu na Shoptetu a registrační e-mail, který používá v Money S3.

  Propojením získá plnou kontrolu nad svým e-shopem a účetnictvím a bude moci snadno využívat následujících funkcí:

  1. Synchronizace katalogu, kategorií a stavu zásob či ceníků

  Kompletní synchronizace mezi Shoptetem a Money S3 umožní vzájemné propojení katalogů, kategorií a stavu zásob. Synchronizace je dvousměrná, lze tedy převádět jak jednoduché karty a komplety z Shoptetu do Money S3, tak i opačným směrem. Máte také možnost nastavit synchronizaci stavu zásob, prodejních cen nebo kombinaci obojího.

  Co se týče stavu zásob, můžete synchronizovat předpokládaný nebo skutečný stav zásob. V případě přijatých objednávek a faktur se stav automaticky upravuje jak na e-shopu, tak i v Money S3.

  Hlavní ceník, zahrnující základní prodejní ceny zásob, prodejní sazby DPH, typ ceny (s DPH/bez DPH) a nákupní cenu, lze také synchronizovat mezi oběma systémy. Tím se zajistí konzistenci a aktuálnost cenových informací ve vašem e-shopu i v Money S3.

  2. Synchronizace kontaktů (zákazníků) ze Shoptetu do Money S3

  Jednosměrná synchronizaci zákazníků z Shoptetu do Money S3 představuje jednoduché přenesení informací o zákaznících z e-shopu do účetního programu. Při této synchronizaci využíváme specifické identifikátory pro propojení adres a kontaktních osob.

  • Spojovacím klíčem pro synchronizaci adres zákazníků je jejich e-mailová adresa.
  • Pro kontaktní osoby zase slouží jako spojovací klíč jejich příjmení.
  • Pokud provozujete více provozoven, každá provozovna má svůj vlastní název, který slouží jako spojovací klíč pro synchronizaci provozoven mezi Shoptetem a Money S3.

  3. Synchronizace objednávek a jejich stavů

  Je zajištěn přesný přenos objednávek a jejich stavů mezi e-shopem a účetním programem. Tímto způsobem lze mít v obou systémech aktuální informace o objednávkách a jejich stavu.

  Důležitou funkcí je také možnost editovat hlavičky objednávek přímo v Money S3. Lze např. upravit dodací adresu, přidat poznámky nebo aktualizovat další relevantní údaje.

  Díky této funkci je proces synchronizace objednávek mezi Shoptetem a Money S3 velmi flexibilní a umožňuje vám mít kompletní kontrolu nad správou objednávek.

  4. Synchronizace faktur, zálohových faktur a dobropisů

  Jednoduše lze přenášet i faktury, zálohové faktury a dobropisy. Synchronizace zahrnuje automatické zakládání skladových položek, pokud je pro nové zásoby nastaven výchozí sklad v Money S3.

  Pokud faktury obsahují položky, které ještě nejsou v Money S3, je vytvořena nová skladová nebo neskladová položka na základě faktury.

  Jaká je cena doplňku a podmínky použití

  Doplněk, který propojí e-shop na Shoptetu s Money S3, je k dispozici za velmi příznivou cenu. Měsíční poplatek činí pouze 300 Kč.

  Pro plné využití propojení je také potřeba mít náš modul Money S3 – E-shop konektor, který umožňuje přímou komunikaci mezi oběma systémy. Jednorázová cena za tento modul je 5.990 Kč.

  Je důležité poznamenat, že všechny uvedené ceny jsou bez DPH.

  Praktická ukázka, jak doplněk aktivovat a jak funguje

  Jak doplněk aktivovat?

  Po zakoupení doplňku si ho jednoduše nastavíte přímo v Money S3. Jak?

  1. Zadáte identifikační údaje e-shopu.
  2. Nastavíte, jaké atributy se mají mezi systémy přenášet.
   • Lze zvolit katalog; zásoby a jejich stavy; adresář nakupujících zákazníků; objednávky a faktury, zálohové faktury či dobropisy.
  3. Můžete začít pracovat.

  Propojte svůj e-shop s účetním programem ještě dnes

  Pokud máte o nový doplněk Money S3 by Seyfor zájem, jeho koupi snadno provedete na těchto webových stránkách.

  Kdybyste potřebovali pomoct nebo byste se rádi na něco zeptali, kontaktujte nás na tel. 549 522 503 nebo na e-mailu obchod@money.cz.

  Byly informace v článku užitečné?

  Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

  Ano
  Ne
  Vyzkoušejte si účetní program Money S3

  Aktualizujte si své Money S3

  Stáhněte si poslední verzi Money S3 přes zákaznický portál.

  Objevte i vy
  nová online
  školení
  Vybrat školení
  Zavřít reklamu
  Objevte si vy nová online školení