Novinky z Money / Produktové novinky/V rámci Aktualizace 2011 zveřejňujeme novou verzi Money S3 11.094 s aktuální legislativou a novým modulem Skladové analýzy
Novinky a špeky v daních
Nabídka webinářů

V rámci Aktualizace 2011 zveřejňujeme novou verzi Money S3 11.094 s aktuální legislativou a novým modulem Skladové analýzy

Seyfor, a. s.
11. 04. 2011
Doba čtení3 minuty čtení
Líbilo se4

12. dubna 2011 byla zveřejněna nová verze Money S3 11.094 ve formě úsporného přechodu z předchozích verzí i jako kompletní instalační balíček.

Verze obsahuje legislativní změny, především novou tiskovou sestavu Výpis k režimu přenesení daňové povinnosti vyplývající z legislativních změn platných od 1. 4. 2011. V kontextu s rozsáhlými změnami v DPH vám doporučujeme školení DPH (viz níže).

Hlavní novinkou verze 11.094 je zcela nový modul Skladové analýzy, díky kterému lze v Money S3 používat funkce z kategorie business inteligence, tedy nástroje pro perfektní přehled o vašich ziscích, prodejích a nákupech. Nad veškerými skladovými daty máte k dispozici podrobný přehled, agregovaný podle vámi zadaných kritérií (období, partneři, kontrolingové proměnné) a agregovaná data si můžete interaktivně „rozbalovat“ až na úroveň prvotních dokladů.

Skladové analýzy jsou hlavním nástrojem manažera pro získání podrobného přehledu o tom, z čeho jsou vaše výnosy a náklady tvořeny, kde vám utíkají peníze, které komodity jsou nejziskovější či na které vaše partnery se více zaměřit. V kategorii účetních systémů je Money S3 dnes jediným produktem, který má podobnou funkčnost integrovanou uvnitř systému. Více informací o novém modulu najdete na adrese money.cz/vlastnosti/skladove-analyzy-s3/.

Modul je možné si bezplatně vyzkoušet v nové nabídce menu Analýzy, která se po instalaci verze 11.094 objeví mezi nabídkami Objednávky a Mzdy. Nabídka obsahuje položky Účetní analýzy (dříve Aktivní saldo), Účetní sestavy a zmiňované Skladové analýzy. Modul si můžete zakoupit v naší prodejní síti nebo na e-shopu, zavádění cena je 7 990 Kč.

Doporučené odkazy

Poslední volná místa na odborném semináři o novele DPH, Praha, 2. května 2011

Seminář o nejdůležitějších změnách v novele DPH, připravený ve spolupráci s uznávanou odbornicí, daňovou poradkyní Ing. Ivanou Langerovou, se koná 2. května 2011 v prostorách hotelu Iris v Praze, v době od 9:30 do 14:30 hod. Na programu jsou dva dvouhodinové bloky s přestávkou na občerstvení, každý účastník navíc obdrží výtisk Úplného znění novely zákona o DPH 2011.

Účast prosím rezervujte on-line na adrese www.money.cz/money-s3/seminar-novela-dph-2011. Cena pro jednoho účastníka je 990 Kč bez DPH, pro uživatele s platnou Aktualizací 2011 platí zvýhodněná cena 800 Kč bez DPH. Neváhejte – změn v DPH je letos opravdu hodně a jsou zásadního charakteru.

Registrujte se zde
Přejít na stránku s registrací

Seznamte se s novými spokojenými uživateli ERP systémů Money

Rodina uživatelů vyšších systémů Money S4 a Money S5 se úspěšně rozrůstá o další spokojené uživatele, jejichž potřebám vyhovují náročnější ERP řešení. Z nejzajímavějších vybíráme:

  • GMF AQUAPARK PRAGUE – největší aquapark ve střední Evropě, si zvolil pro řízení svých procesů ERP podnikový informační systém Money S5, podobnou referenci naleznete zde.
  • Vinařství SONBERK vyrábí bílá a speciální vína s rukopisem genia loci starobylé unikátní vinice Sonberk, známé již v XIII. století. Vinařství zvolilo informační systém Money S4, podobnou referenci naleznete zde.
  • MINERAL METAL – velkoobchodní prodej minerálů, šperků a drahých kamenů si pro optimalizaci skladového hospodářství a velkoobchodu také zvolil Money S4reference zde.

Byly informace v článku užitečné?

Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

Ano
Ne
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Vyzkoušejte si účetní program
Money S3

Zdarma a se všemi funkcemi

Aktuální webináře
Novinky v DPH 2023
záznam
Daň z příjmů fyz. osob a ukázka sestavení daňového přiznání
záznam
Daň z příjmů práv. osob a ukázka sestavení daňového přiznání
záznam
Všechny webináře
Zavřít reklamu
Novinky a špeky v daních