Vše z Money / Produktové novinky/V rámci Aktualizace 2011 zveřejňujeme novou verzi Money S3 11.094 s aktuální legislativou a novým modulem Skladové analýzy
Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení

V rámci Aktualizace 2011 zveřejňujeme novou verzi Money S3 11.094 s aktuální legislativou a novým modulem Skladové analýzy

Seyfor, a. s.
11. 04. 2011
Doba čtení3 minuty čtení
Líbilo se4

12. dubna 2011 byla zveřejněna nová verze Money S3 11.094 ve formě úsporného přechodu z předchozích verzí i jako kompletní instalační balíček.

Verze obsahuje legislativní změny, především novou tiskovou sestavu Výpis k režimu přenesení daňové povinnosti vyplývající z legislativních změn platných od 1. 4. 2011. V kontextu s rozsáhlými změnami v DPH vám doporučujeme školení DPH (viz níže).

Hlavní novinkou verze 11.094 je zcela nový modul Skladové analýzy, díky kterému lze v Money S3 používat funkce z kategorie business inteligence, tedy nástroje pro perfektní přehled o vašich ziscích, prodejích a nákupech. Nad veškerými skladovými daty máte k dispozici podrobný přehled, agregovaný podle vámi zadaných kritérií (období, partneři, kontrolingové proměnné) a agregovaná data si můžete interaktivně „rozbalovat“ až na úroveň prvotních dokladů.

Skladové analýzy jsou hlavním nástrojem manažera pro získání podrobného přehledu o tom, z čeho jsou vaše výnosy a náklady tvořeny, kde vám utíkají peníze, které komodity jsou nejziskovější či na které vaše partnery se více zaměřit. V kategorii účetních systémů je Money S3 dnes jediným produktem, který má podobnou funkčnost integrovanou uvnitř systému. Více informací o novém modulu najdete na adrese money.cz/vlastnosti/skladove-analyzy-s3/.

Modul je možné si bezplatně vyzkoušet v nové nabídce menu Analýzy, která se po instalaci verze 11.094 objeví mezi nabídkami Objednávky a Mzdy. Nabídka obsahuje položky Účetní analýzy (dříve Aktivní saldo), Účetní sestavy a zmiňované Skladové analýzy. Modul si můžete zakoupit v naší prodejní síti nebo na e-shopu, zavádění cena je 7 990 Kč.

Doporučené odkazy

Poslední volná místa na odborném semináři o novele DPH, Praha, 2. května 2011

Seminář o nejdůležitějších změnách v novele DPH, připravený ve spolupráci s uznávanou odbornicí, daňovou poradkyní Ing. Ivanou Langerovou, se koná 2. května 2011 v prostorách hotelu Iris v Praze, v době od 9:30 do 14:30 hod. Na programu jsou dva dvouhodinové bloky s přestávkou na občerstvení, každý účastník navíc obdrží výtisk Úplného znění novely zákona o DPH 2011.

Účast prosím rezervujte on-line na adrese www.money.cz/money-s3/seminar-novela-dph-2011. Cena pro jednoho účastníka je 990 Kč bez DPH, pro uživatele s platnou Aktualizací 2011 platí zvýhodněná cena 800 Kč bez DPH. Neváhejte – změn v DPH je letos opravdu hodně a jsou zásadního charakteru.

Registrujte se zde
Přejít na stránku s registrací

Seznamte se s novými spokojenými uživateli ERP systémů Money

Rodina uživatelů vyšších systémů Money S4 a Money S5 se úspěšně rozrůstá o další spokojené uživatele, jejichž potřebám vyhovují náročnější ERP řešení. Z nejzajímavějších vybíráme:

  • GMF AQUAPARK PRAGUE – největší aquapark ve střední Evropě, si zvolil pro řízení svých procesů ERP podnikový informační systém Money S5, podobnou referenci naleznete zde.
  • Vinařství SONBERK vyrábí bílá a speciální vína s rukopisem genia loci starobylé unikátní vinice Sonberk, známé již v XIII. století. Vinařství zvolilo informační systém Money S4, podobnou referenci naleznete zde.
  • MINERAL METAL – velkoobchodní prodej minerálů, šperků a drahých kamenů si pro optimalizaci skladového hospodářství a velkoobchodu také zvolil Money S4reference zde.

Byly informace v článku užitečné?

Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

Ano
Ne
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Aktualizujte si své Money S3

Stáhněte si poslední verzi Money S3 přes zákaznický portál.

Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení
Zavřít reklamu
Objevte si vy nová online školení