Vše z Money / Produktové novinky/Velká úprava ve mzdách, jednodušší obnova hesla. Nová verze Money S3 přináší užitečné novinky
Money S3 v akci se slevou 50%
Zjistit více
Akce -50% končí za:
dnů
hod.
min.
Akce -50 %

Velká úprava ve mzdách, jednodušší obnova hesla. Nová verze Money S3 přináší užitečné novinky

Velká úprava ve mzdách, jednodušší obnova hesla. Nová verze Money S3 přináší užitečné novinky
Seyfor, a. s.
28. 04. 2021
Doba čtení1 minuta čtení
Líbilo se59
Velká úprava ve mzdách, jednodušší obnova hesla. Nová verze Money S3 přináší užitečné novinky

Obsah

  V nejnovější verzi Money S3 21.400 můžete vytvářet hromadné příkazy k úhradě mezd, aniž byste mzdy předtím zaúčtovali. Money S3 nově také usnadňuje obnovu ztraceného hesla nebo automaticky vypočítá množství sad a kompletů ve vašem skladu, které následně exportuje do e-shopu.

  Velká úprava ve mzdách

  Money S3 vám nově umožňuje vytvářet hromadné příkazy k úhradě mezd, aniž byste je předtím museli zaúčtovat. Fakticky tak dochází k rozdělení agendy zaúčtování mezd a vyplácení mezd.

  Novinku využijí například ti z vás, kteří v Money pouze vedou mzdy, ale nikoliv účetnictví. V takovém případě teď na několik kliknutí vytvoříte příkazy k úhradě všech mezd, ale účetnictví si dál vedete bokem nebo například u externí účetní kanceláře.

  Pokud v Money mzdy účtujete i vyplácíte, můžete samozřejmě pracovat stejně jako doposud.

  Jednodušší obnova ztraceného hesla

  Zapomenete-li své přihlašovací heslo do Money S3, jednoduše si ho obnovíte přímo z přihlašovací obrazovky. Jenom kliknete na příslušný odkaz, zadáte svou e-mailovou adresu a my vám obratem pošleme email, s pomocí kterého si vytvoříte heslo nové.

  Odkaz na obnovu hesla můžeme poslat jen na e-mailové adresy, které máte v Money S3 registrované. Pokud jste tedy vy nebo kolega v poslední době změnili svůj e-mail, nezapomeňte jej aktualizovat na kartě příslušného uživatele.

  Všechny zmíněné novinky mají k dispozici jen uživatelé se zaplacenou službou Podpora a Aktualizace 2021. Jestliže tuto službu nemáte aktivní, doporučujeme, abyste si ji zpětně objednali přes svůj Zákaznický portál.

  Automatický výpočet množství sad a kompletů

  Skladové zásoby v Money S3 kromě klasických karet zásob obsahují také sady nebo komplety, které sestávají z několika kusů zboží.

  Money S3 nově při exportu dat do e-shopu nebo XML spočítá, kolik sad nebo kompletů máte ve svých zásobách k dispozici. Pokud například prodáváte stolní počítače, Money dle skladových zásob jednotlivých komponentů vypočítá, kolik z nich složíte počítačů a tuto informaci pošle do vašeho e-shopu.

  Novinek a vylepšení je v novém Money S3 21.400 ještě více. Jejich kompletní seznam najdete pod tímto odkazem.

  Byly informace v článku užitečné?

  Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

  Ano
  Ne
  Vyzkoušejte si účetní program Money S3

  Aktualizujte si své Money S3

  Stáhněte si poslední verzi Money S3 přes zákaznický portál.

  Money S3 v akci se slevou 50%
  Zjistit více
  Akce -50%
  platí pouze
  do 2.8.2024
  Money S3 -50%
  Zavřít reklamu
  Money S3 v akci se slevou 50%
  Akce platí pouze do 31.7.2023.