Vše z Money / Produktové novinky/Změny a novinky Money S3 verze 20.702
Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení

Změny a novinky Money S3 verze 20.702

Změny a novinky Money S3 verze 20.702
Seyfor, a. s.
10. 08. 2020
Doba čtení2 minuty čtení
Líbilo se3
Změny a novinky Money S3 verze 20.702

Dokument popisuje všechny novinky a podstatné změny mezi verzí 20.603 a verzí 20.702

Nové funkce a vylepšení do Money přidáváme každý měsíc. Abyste měli jistotu, že ty nejdůležitější využíváte naplno, navštivte naše školení, která jsou pro Vás znovu otevřena na našich pobočkách v Brně, v Praze a v Ostravě.

Money

Možnosti a nastavení

  • Při založení nové agendy, kde typ subjektu je nastaven jako příspěvková nebo nezisková organizace, se v Nastavení účetního roku plní správné účty pro Uzávěrkové operace.

Účetnictví

Pokladna a banka

  • Na příkazy k úhradě byl doplněn chybějící popis pole Číslo příkazu k úhradě. Stejný popis byl doplněn i do tiskových formulářů.
  • V Konfiguraci hromadného párování úhrad pro bankovní doklady přibyla nová funkce v oddílu Další nastavení, a to Po spárování doplnit k adrese bankovní účet. Tato volba je po převodu automaticky vypnutá, nedochází tím pádem k přidání bankovního účtu adrese, která figuruje v dokladu, který je párován bankovním dokladem, kde účet existuje. Tato funkcionalita se ukázala být nežádoucí pro firmy, které mají koncové zákazníky bez uvedených bankovních spojení a výpis z účtu eviduje souhrnné platby prostřednictvím dopravců. Při této situaci se všem vytvořeným bankovním dokladům automaticky nastaví první adresa, která byla spárována z výpisu.

Sklad

Tiskové sestavy

Režie

Mzdy

  • Od verze 20.702 je v Money S3 nový modul Mzdy a personalistika. Tento modul nabízí souběžné pracovní poměry zaměstnanců, automatickou aktualizaci mzdové legislativy, víceúrovňový kontroling, podrobné nastavení zaúčtování položek mzdy a řadu dalších vylepšení. Tento nový modul je pro uživatele Money S3, kteří již mají modul Mzdy a personalistika zakoupen zdarma. Na nový modul mezd přejdete prostřednictvím převodu, který naleznete na kartě Money / Správa dat / Mzdy – Převod mezd. Podrobnosti naleznete v návodu Mzdy a personalistika: jak udělat převod
  • Volitelný samostatný modul Mzdy a personalistika PLUS obsahuje navíc aparát pro výpočet exekucí. Využijete ho v případě, kdy zaměstnancům srážíte ze mzdy exekuce. Podrobnosti naleznete na stránce modulu Mzdy a personalistika PLUS.
  • Ostatní

Do verze 20,702 byl vytvořen nový seznam InfoBox. Jde o evidenci InfoBoxů, které byly uživateli zobrazeny. Seznam je možné otevřít pouze přes Navigátor pod složkou Nápověda, informace, není umístěn v RIBBONu. Seznam lze aktualizovat nebo přes pravé tlačítko myši vyexportovat do Excelu.

Byly informace v článku užitečné?

Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

Ano
Ne
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Aktualizujte si své Money S3

Stáhněte si poslední verzi Money S3 přes zákaznický portál.

Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení
Zavřít reklamu
Objevte si vy nová online školení