Vše z Money / Produktové novinky/Zveřejněna nová verze Money S3 11.092 v rámci Aktualizace 2011
Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení

Zveřejněna nová verze Money S3 11.092 v rámci Aktualizace 2011

Seyfor, a. s.
17. 02. 2011
Doba čtení3 minuty čtení
Líbilo se4

17. února 2011 byla zveřejněna nová verze Money S3 ve formě úsporného přechodu z předchozích verzí i jako kompletní instalační balíček. Verze přináší změny a novinky v modulech účetnictví, fakturace, sklady a mzdy.

Novou verzi Money S3 11.092 stahujte z adresy www.money.cz/kestazeni/aktualizace. Podrobný popis všech novinek naleznete na www.money.cz/kestazeni/zmeny-money-s3/11092.

Účetní pozor: poradíme vám, jak se úspěšně vypořádat se všemi změnami novely zákona o DPH, platnými od 1. dubna 2011!
Rezervujte si včas svou účast na odborném semináři o DPH.

Ve spolupráci s daňovou poradkyní Ing. Ivanou Langerovou jsme pro vás připravili jednodenní seminář, na kterém se seznámíte s nejdůležitějšími změnami zákona o DPH, účinnými od 1. 4. 2011:

  • přenesení povinnosti přiznat a zaplatit daň na příjemce vybraných tuzemských plnění
  • ručení příjemcem plnění za daň nezaplacenou plátcem, který uskutečnil zdanitelné plnění
  • možnost opravy daně u neuhrazených pohledávek za dlužníky v insolvenčním řízení
  • jak podat daňové přiznání na novém tiskopisu
  • a další důležité informace

Datum a místo konání semináře

Seminář se koná 16. března 2011 v prostorách hotelu Avanti v Brně, v době od 9:30 do 14:30 hod. Na programu jsou dva dvouhodinové bloky s přestávkou na občerstvení, každý účastník semináře navíc obdrží výtisk Úplného znění novely zákona o DPH 2011.

Rezervace a platební podmínky

Účast prosím rezervujte on-line na adrese www.money.cz/money-s3/seminar-novela-dph-2011. Cena pro jednoho účastníka je 990 Kč bez DPH, pro uživatele s platnou Aktualizací 2011 platí zvýhodněná cena 800 Kč bez DPH.

Registrujte se zde

Potvrzení rezervace a kontakt

Po odeslání žádosti o rezervaci místa na semináři vám obratem zašleme zálohovou fakturu – jejím uhrazením vaši účast závazně potvrdíte. Registrace a dotazy vyřizuje Svatava Pokorná, e-mail: svatava.pokorna@csw.cz, tel.: 549 522 511.

Rostete a Money S3 vám už přestává stačit?
Přijďte se podívat, jak váš byznys podpoří informační systém Money S4, a vyhrajte poukázky do Tesca!

Zveme vás na představení a živé předvedení ERP Money S4. Tento systém je ideální volbou pro všechny, kteří potřebují přejít na výkonné a spolehlivé ERP řešení, ale nechce se jim do něj investovat statisíce korun. Je také skvělým řešením pro všechny, kteří na ERP potřebují přejít maximálně plynule a rychle, s daty pořízenými v Money S3 a s minimálními nároky na přeškolení obsluhy.

Poslední volný termín prezentací je v Praze 22. února 2011, po dohodě vám však můžeme zajistit prezentaci v individuálním termínu – postačí, pokud to uvedete v rezervačním formuláři.

Bližší informace o akci, výhrách a rezervační formulář naleznete na www.money.cz/money-s4/bezplatna-prezentace. Registrace a dotazy vyřizuje Andrea Škaloudová, e-mail andrea.skaloudova@csw.cz, tel. 549 522 511.

Registrujte se zde

Lovci legislativních změn opět v akci: sledujte nové příspěvky v daňovém a účetním servisu

V rámci podpory uživatelů Money S3 jsme zveřejnili nové příspěvky služby daňový a účetní servis („infoservis“), které pro vás připravují zkušení daňoví poradci:

Službu poskytuje Solitea, a.s., svým zákazníkům zdarma, je přístupná na adrese www.money.cz/infoservis.

Databáze Semafor CRIBIS má nově aktualizovaná data o firmách

V polovině února 2011 proběhla další z aktualizací databáze Semafor CRIBIS, sledující kredibilitu partnerů v Adresáři Money S3. Databáze aktuálně obsahuje informaci o více než 404.770 subjektech, její aktualizaci můžete provést přímo z Money S3. Podrobnější informace o metodice hodnocení subjektů mohou zájemci nalézt na adrese www.money.cz/money-s3/adresar/cribis. Další aktualizace databáze je plánovaná na 11. března 2011.

Byly informace v článku užitečné?

Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

Ano
Ne
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Aktualizujte si své Money S3

Stáhněte si poslední verzi Money S3 přes zákaznický portál.

Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení
Zavřít reklamu
Objevte si vy nová online školení