Podnikání / Start podnikání/Mini akademie připraví začínající podnikatele na nástrahy byznysu
Propojte své účetnictví s podnikáním
Přidejte se k 20 000 uživatelům.
Vyzkoušet zdarma

Mini akademie připraví začínající podnikatele na nástrahy byznysu

Mini akademie připraví začínající podnikatele na nástrahy byznysu
Seyfor, a. s.
29. 11. 2021
Doba čtení2 minuty čtení
Líbilo se2
Mini akademie připraví začínající podnikatele na nástrahy byznysu

Velká část podnikatelů se v začátcích potýká s typickými nástrahami, jako jsou smlouvy, cenotvorba nebo fakturace. Částečně je to tím, že pokud nemají podnikatelské know-how, ztratí se na internetu v záplavě vzájemně si odporujících informací a nesrozumitelných paragrafech.

Proto iDoklad vytvořil mini akademii, jejímž hlavním cílem je usnadnit živnostníkům a malým firmám podnikatelské začátky – jasně, srozumitelně a lidsky.

8 hodin video lekcí s těmi nejpovolanějšími

Tvůrci mini akademie natočili přes 30 videí, které začínajícím podnikatelům v 8 hodinách vysvětlí vše potřebné pro úspěšný a hladký start byznysu. Obsah lekcí vychází z průzkumu, ve kterém tvůrci akademie na desítkách reálných podnikatelů zjišťovali, co je v začátcích trápilo nejvíc.

Podnikatele v akademii provedou lektoři, kteří za sebou mají roky praxe a dokonale rozumí svému oboru. Tvůrci vybrali lektory i s důrazem na to, aby svá témata dokázali vysvětlit prakticky a srozumitelně.

Věnují se například:

  • účetnictví,
  • daním,
  • fakturaci,
  • uzavírání smluv,
  • cenotvorbě,
  • financování
  • nebo přechodu z OSVČ na s.r.o.

Jednou z lektorek je například účetní a daňová poradkyně Ing. Vladimíra Přibylová z agentury Grantex. V roce 2018 obdržela cenu Účetní roku a v akademii podnikatelům vysvětlí, jak na odvody pojišťovnám, DPH či vedení knihy jízd.

Podívejte se na průvodní video k mini akademii:

Akademie je vhodná pro všechny začínající či mírně pokročilé freelancery, řemeslníky a malé firmy.

Lekce ale obsahují také informace např. o DPH, kontrolním a souhrnném hlášení nebo cash flow pro zkušenější podnikatelé, kterým se byznys rozjíždí a chtějí se na růst dobře připravit.

Videa jsou rozdělena do dvou sekcí pro OSVČ a majitele s.r.o. Účastníci si mohou lekce pustit dohromady nebo si jen vybrat ty, které je zajímají nejvíc. Vše, co se dozví, pak mohou hned aplikovat na svůj byznys.

Tvůrci lekce průběžně aktualizují a doplňují o nová témata. Vstup do akademie není nijak časově omezený.

Pro začínající podnikatele zdarma

Vstup do akademie mají zdarma všichni začínající podnikatelé, kteří začali podnikat před méně než rokem, i ti, kteří se byznys teprve chystají rozjet. Až mini akademii zhlédnou, mohou se sami rozhodnout, zda na provoz akademie dobrovolně přispějí libovolnou částkou.

Vstoupit do mini akademie

Účastníci akademie mohou využít také benefity jako například:

  • slevu 1 000 Kč na služby iDoklad pozitivní účetní pro zpracování daňového přiznání, účetnictví, daňové evidence nebo na libovolnou konzultaci.
  • slevu 50 % na založení premiového účtu na serveru freelance.cz, který propojuje odborníky na volné noze z mnoha oborů.

Řekněte o akademii začínajícím podnikatelům

Víte o začínajícím podnikateli ve svém okolí, kterému by se hodilo podnikatelské know-how zdarma? Dejte mu o mini akademii vědět. Vyhne se nejčastějším chybám a usnadní si start byznysu.

.videoContainer { position: relative; width: 100%; padding-bottom: 56.25%; margin-bottom: 25px; } .videoContainer iframe { position: absolute; width: 100%; height: 100%; top: 0; left: 0; border: 0; } .custom-btn { color: #ffffff!important; font-size: 17px; font-weight: 500; background-color: #015FFE; border-radius: 50px 50px 50px 50px; padding: 12px 30px; text-align: center; margin: auto; text-decoration: none!important; }

Byly informace v článku užitečné?

Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

Ano
Ne
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Vyzkoušejte si účetní program
Money S3

Zdarma a se všemi funkcemi

Propojte své účetnictví s podnikáním
Přidejte se k 20 000 uživatelům.
Vyzkoušet zdarma
Zavřít reklamu
Propojte své účetnictví s podnikáním
Přidejte se k 20 000 uživatelům.