Podnikání / Účetní programy / Vše, co potřebujete vědět o Money S3/Propojení Money S3 s iDokladem urychlí účetním kancelářím práci a připraví je na budoucnost
Propojte své účetnictví s podnikáním
Přidejte se k 20 000 uživatelům.
Vyzkoušet zdarma

Propojení Money S3 s iDokladem urychlí účetním kancelářím práci a připraví je na budoucnost

Propojení Money S3 s iDokladem urychlí účetním kancelářím práci a připraví je na budoucnost
Seyfor, a. s.
04. 02. 2020
Doba čtení3 minuty čtení
Líbilo se2
Propojení Money S3 s iDokladem urychlí účetním kancelářím práci a připraví je na budoucnost

Předávání papírových dokladů a spousta času strávená jejich přepisováním. S těmito bolestmi se účetní kanceláře potýkají jen z toho důvodu, že jejich klienti využívají zastaralé metody fakturace. Propojte proto ve své účetní kanceláři Money S3 s iDokladem a zbavte se zbytečné administrativy i nadbytečného kontaktu s klienty – ukážeme vám, jak to funguje.

Proč by si účetní s Money S3 měli všímat iDokladu

Klienti účetních kanceláří dodávají doklady rozmanitými způsoby – jeden pošle e-mailem, druhý poštou, třetí nosí osobně a čtvrtý je věčně zapomíná poslat. Účetní, kteří každý měsíc nahání jednu fakturu po druhé s vidinou zdlouhavého přepisování do účetního systému, jednoduše nemohou pracovat efektivně. Agenda kolem předávání dokladů je nejen složitá, ale často kvůli ní vznikají chyby.

Tyto problémy s účetní agendou dnes elegantně řeší fakturační nástroje, jako je právě iDoklad. Pokud ho klient používá, účetní ho může propojit s programem Money S3 a následně jedním kliknutím stáhne jeho data a má u sebe všechny vystavené faktury nebo prodejky. A to i v případě, že má klient více prodejen a pokladen.

V Money S3 pak jen zkontrolujete, zda například všechny doklady splňují povinnosti EET a mají v pořádku FIK.

Rychlé a moderní řešení

Napojení Money S3 na iDoklad zjednoduší život účetním i jejich klientům. Přesto z průzkumu mezi účetními kancelářemi víme, že část účetních od propojení odrazuje mylná představa o složitosti napojení nebo o tom, že přínos bude zanedbatelný. Zároveň z průzkumu vyplývá, že více než polovina účetních kanceláří nepřijímá nové klienty, protože na ně nemá kapacitu.

Veškerý čas, který by účetní strávili sbíráním dokladů a jejich přepisováním, mohou s iDokladem věnovat novým klientům či odborné legislativní podpoře pro stávající klienty.

I obavy ze složitosti propojení jsou zbytečné. Propojení Money S3 s iDokladem je rychlé, intuitivní a účetní ho zvládne za krátkou chvíli.

Budoucnost účetnictví

Data z našeho průzkumu dále jasně hovoří o poptávce po moderních řešeních. 67 % dotázaných účetních si uvědomuje, že je v budoucnosti nemine potřeba automatizace.

Stovkám účetních po celé ČR již iDoklad kompletně zautomatizoval některé opakující se činnosti a dal jim prostor věnovat se sofistikovanější práci. Některé účetní kanceláře navíc iDoklad nabízejí svým klientům v rámci svých služeb, jako přidanou hodnotu oproti konkurenci. Klient získá webovou i mobilní aplikaci pro jednoduchou a reprezentativní fakturaci. A bude tak prospěšné jak pro účetní kanceláře, tak pro jejich klienty.

Proto jsme pro účetní kanceláře připravili zvýhodněnou nabídku. Pokud chcete svým zákazníkům iDoklad předplatit v rámci paušálu za zpracování účetnictví, rádi vám vyjdeme vstříc. Obraťte se na naše obchodní oddělení na čísle 549 522 511 a podrobnosti vám vysvětlíme.

iDoklad má novou mobilní aplikaci

iDoklad na základě podnětů od uživatelů neustále zlepšujeme. Například loni v červnu jsme pro iDoklad spustili novou mobilní aplikaci, ve které uživatelé díky vylepšenému designu fakturují ještě rychleji. Přidali jsme také nové funkce jako přihlášení pomocí otisku prstu nebo rozpoznáním obličeje. Postupně do aplikace přibylo i pokročilé vystavování faktur nebo evidence přijatých daňových dokladů.

mobilní aplikace idoklad

iDoklad na zkoušku zdarma
Nabídněte vašim klientům aplikaci iDoklad na 2 měsíce zdarma. Více informací na adrese: idoklad.cz

Byly informace v článku užitečné?

Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

Ano
Ne
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Vyzkoušejte si účetní program
Money S3

Zdarma a se všemi funkcemi

Propojte své účetnictví s podnikáním
Přidejte se k 20 000 uživatelům.
Vyzkoušet zdarma
Zavřít reklamu
Propojte své účetnictví s podnikáním
Přidejte se k 20 000 uživatelům.