Evidence tržeb

Vše, co se ve vaší firmě týká EET najdete na jednom místě. Modul Evidence tržeb vnese pořádek do evidovaných faktur, dokladů a účtenek a zjednoduší administrativu, která je spojená s elektronickou evidencí tržeb.


Každý doklad jednoduše vystavíte ve známém prostředí Money S3. Propojením s dalšími moduly práci zautomatizujete a získáte tak spolehlivou platformu pro zvládnutí EET.

Popis modulu 

Modul Evidence tržeb můžete využít, pokud potřebujete evidovat tržby jen u úhrad faktur nebo jsou vaše prodeje menšího rozsahu. V případě, že nevyužíváte specializované maloobchodní nadstavy jako Money S3 – Kasa, Prodejna nebo Profi Účtenka, které evidenci tržeb již obsahují, můžete využít právě tento rozšiřující modul Evidence tržeb přímo v Money S3. Pomocí modulu tedy můžete odesílat doklady z Money S3 přímo do systému EET.

Evidence tržeb snadno a rychle

Práci s modulem Evidence tržeb zvládne každý. Modul aktivujete v Nastavení agendy v záložce Evidence tržeb (EET) po zaškrtnutí pole Podporovat EET. Následně je možné zadat prodejní místo s jeho režimem tržby, přiřadit Certifikát, případně, pokud nechcete tržby evidovat na všech příjmových hradících dokladech, nadefinovat jen číselné řady dokladů, u kterých se mají tržby evidovat.

Při tvorbě dokladu vidíte v jeho horní části uprostřed aktivované tlačítko „E-tržba“, díky kterému víte, že doklad vytváříte v režimu evidence tržeb. Ihned po uložení dokladu se tržba automaticky odesílá.

Po uložení dokladu je v příslušném seznamu vidět buď zelená fajfka jako symbol úspěšně odeslané tržby, nebo žlutý vykřičník označující doklad, jehož tržbu se nepodařilo odeslat.

Doklady, které se nepodařilo ihned odeslat, je možné rychle zjistit pomocí přednastaveného filtru Neodeslané e-tržby a stisknutím tlačítka Odeslat e-tržby všechny najednou znovu odeslat. Pokud jste si zakoupili modul Money S3 Automatic, tak se nemusíte o nic starat, jen si nastavíte, v jakých časových intervalech má program dříve neodeslané tržby znovu zkusit odesílat.

blank

V seznamu dokladů ihned vidíte odeslané a neodeslané doklady označené ikonou. Hromadné odeslání všech neodeslaných dokladů provedete pomocí tlačítka Odeslat e-tržby.

Zobrazit obrázek v plné velikosti

V případě stornovaného pokladního dokladu nebo při vrácení zboží přes Refundaci prodejky program automaticky odesílá zápornou tržbu, tedy storno původní tržby.

Detailní dokumentaci k modulu Evidence tržeb si můžete stáhnout ZDE.

Získejte modul Evidence tržeb během chvíle

Všechny výhody modulu Evidence tržeb získáte za 1 490 Kč bez DPH. Modul si objednejte přímo přes Zákaznický portál, nebo na našem obchodním oddělení na tel.: 800 776 776.

Výhody modulu můžete bezplatně využívat ve verzi Money S3 Start.

Modul je součástí kompletů:

Den otevřených dveří

Zúčastněte se online dne otevřených dveří

Za 20 minut budete mít jasno, zda je pro vás Money S3 vhodný účetní program.

Ukázat termíny