Pokladny EURO

Používáte na prodejnách EET pokladny EURO? Pomocí tohoto modulu zajistíte vzájemnou komunikaci mezi vaším Money S3 a pokladnou EURO. Díky tomu máte přehled o stavu zásob a data o prodejích vidíte v účetním systému.

Popis modulu 

Modul propojí pokladny EURO 50TEi Mini nebo EURO 150TEi s účetním systémem. Z Money S3 si díky tomu do pokladen pošlete například zásoby včetně cen a opačným směrem zase přenesete všechny prodané položky.

Vzájemné propojení je jednoduché. Po zakoupení modulu a aktualizaci licence otevřete záložku Money – Možnosti a nastavení. Zde zvolíte Pokladní komponenty a následně stisknete Přidat pokladní komponentu. Vyberete Registrační pokladny a následně Registrační pokladna EURO 50TEi Mini CZ, nebo EURO 150TEi Flexy CZ. Jednoduchý průvodce vám ukáže, jak udělat základní nastavení. Poté už jen otestujete propojení.

Také určíte sklad, který s pokladnou propojíte, a přiřadíte ke kase jednotlivé skladové skupiny. Modul vám také usnadní práci s platebními kartami, stravenkami a podobně. Na pokladně jednoduše tyto platby zaevidujete a následně přenesete do účetního systému.

blank
30minutová ukázka
Vybíráte Money S3 a nechce se vám klikat a zkoušet? Nechte to na nás, předvedeme vám jej ZDARMA.
Ukázka Money S3

Snadná uzávěrka

Další výhodou modulu je, že díky němu pokladny dokáží na základě PLU kódů pracovat se zásobami, které evidujete v Money S3. Máte stále přehled a včas vidíte, když určité zboží dochází. Díky tomu si nemusíte držet zbytečně velké zásoby, ale ani se vám nestane, že byste zboží bez povšimnutí vyprodali. Také potěší, že nemusíte znovu nastavovat cenu produktů.

Když do účetního systému přenesete informace o tržbách, Money S3 vytvoří k jednotlivým dokladům jednu souhrnnou prodejku v okamžiku, kdy se spustí stažení prodejů, a zařídí uzávěrky. Díky tomu si ušetříte ruční opisování údajů a nehrozí vám tak chyby kvůli překlepům.

Podívejte se, co vše modul Pokladny EURO zvládne.

Získejte modul Pokladny EURO během chvíle

Modul Pokladny EURO stojí 2 990 Kč bez DPH. Modul si objednejte přímo přes Zákaznický portál nebo telefonicky na čísle 549 522 511.

Modul si můžete pořídit ke Kompletům:

Napojte Money S3 na další služby