Money S3 Premium

Money S3 Premium je nejvyšší varianta účetního systému Money S3. Najdete v ní veškeré standardní moduly a komplet také kdykoliv rozšíříte o volitelné moduly. V Money S3 Premium tak snadno zvládnete kompletní ekonomickou agendu včetně práce se sklady či mzdami.

Money S3 Premium je kompletně vybavená varianta účetního programu Money S3 určená pro společnosti, které vedou veškerou ekonomickou agendu v podvojném účetnictví včetně skladů (A i B) a mezd pro neomezený počet zaměstnanců. V ceně je nicméně zdarma modul Daňová evidence, který mohou využít nejen účetní firmy pro některé ze svých klientů.

Komplet je vhodný pro náročnější společnosti, ale i pro účetní a daňové poradce nebo větší neziskové organizace a školy. Příspěvkovým organizacím doporučujeme navíc modul XML výkazy S3 pro povinné výkaznictví do Centrálního systému účetních informací státu (CSÚIS).

Součástí kompletu je

Money S3 Premium lze rozšířit o tyto moduly:

blank

Zákaznickou podporu a pravidelné aktualizace získáte zdarma

Ke kompletu Money S3 Premium získáte službu Podpora a Aktualizace, díky které bude vaše Money vždy v souladu s platnými zákony a s plnou technickou podporou. Službu získáte zdarma na celý kalendářní rok, ve kterém komplet kupujete. Pokud jej kupujete v období od září do prosince, získáte tuto službu zdarma i na rok následující.

Zkombinujte Money S3 Premium s praktickým balíčkem modulů a ušetřete si práci

Rozšiřte Money S3 o balíček modulů šitých na míru vašemu byznysu.
Zjednodušte si administrativu, zrychlete práci a usnadněte si vystavování faktur.

Moderní e-shop

Moderní e-shop

Balíček vám usnadní zpracování a vyřízení objednávek z e-shopu. Po automatickém importu stačí v Money S3 zobrazit objednávky, pro které je zboží skladem a hromadně vyfakturovat. Z faktur pak jednoduše připravit exportní soubor pro přepravní společnost. Balíček obsahuje moduly:


E-shop konektor
Propojte účetní systém s e-shopem. Na pár kliknutí přenesete zboží z Money S3 do e-shopu a nazpět pošlete objednávky.

S3 Automatic
Zautomatizujte více než 14 každodenních procesů. Nemusíte myslet na odesílání EET účtenek, údržbu systému nebo výměnu dat s iDokladem – ušetříte desítky minut denně.

Periodická a hromadná fakturace
Nevystavujte ty stejné faktury pořád dokola. Stačí, když si nastavíte šablonu a Money S3 bude faktury vystavovat i odesílat za vás.

Více o balíčku Moderní e-shop

Kompletní analýzy

Kompletní analýzy

Balíček kompletních analýz vám zajistí dokonalý přehled o vašem účetnictví, ušetří čas čištěním salda nebo zautomatizuje opakované operace. Balíček obsahuje moduly:


Skladové analýzy
Odhalíte silné a slabé stránky vašeho podnikání a konečně získáte dokonalý přehled o tom, které zboží prodáváte se ziskem a které vám jen zabírá místo ve skladu.

Účetní analýzy
Ušetříte až 3 dny práce účetním díky rychlému čištění salda. A díky náhledu souhrnných dat víte, na čem vyděláváte a za co peníze zbytečně vyhazujete.

S3 Automatic
Zautomatizuje 14 každodenních procesů od automatických e-mailů s přednastavenými reporty až po výměnu dat s iDokladem.

Ceník kompletu

Podívejte se, kolik zaplatíte za nákup kompletu Money S3 Premium i za pořízení dalších licencí.

Cena licence za 1 PC Cena za dalšího uživatele (PC) Cena pro neziskové organizace Cena pro školy Cena pro daňové poradce
19 990 Kč9 995 Kč 4 490 Kč 19 990 Kč9 995 Kč 19 990 Kč9 995 Kč 19 990 Kč9 995 Kč

Ceny jsou bez DPH.

Cena licence za 1 PC 19 990 Kč9 995 Kč
Cena za dalšího uživatele (PC) 4 490 Kč
Cena pro neziskové organizace 19 990 Kč9 995 Kč
Cena pro školy 19 990 Kč9 995 Kč
Cena pro daňové poradce 19 990 Kč9 995 Kč

Ceny jsou bez DPH.

Po objednání kompletu vás vyzveme k jeho úhradě. Platit můžete kartou on-line, převodem i hotově. Do 24 hodin po zaplacení vám vygenerujeme licenční číslo, se kterým si komplet stáhnete a zaregistrujete.

blank

Technické požadavky

Zjistěte, jaké by mělo být technické vybavení, které minimálně potřebujete a které doporučujeme pro spuštění našeho systému. Naleznete zde doporučená řešení pro jednotlivce i celé týmy s různým počtem členů.

Neocenitelní pomocníci pro účetní a podnikatele

Všechny komplety Money S3