Od tvůrců úspěšného účetního programu

Novinky z Money / Aktuality/Jste připraveni na vedení účetnictví v novém roce? Aktualizace 2012 přináší uživatelům Money S3 verzi 12.050

Jste připraveni na vedení účetnictví v novém roce? Aktualizace 2012 přináší uživatelům Money S3 verzi 12.050

Jste připraveni na vedení účetnictví v novém roce? Aktualizace 2012 přináší uživatelům Money S3 verzi 12.050

Do konce roku 2011 zbývají už jen dva týdny a od 1. 1. 2012 se projeví několik legislativních změn, na které je třeba účetnictví maximálně připravit. Abyste hned 1. ledna mohli účtovat v souladu s nimi, už dnes jsme s předstihem vydali legislativní aktualizaci Money S3 platnou od Nového roku, která je dostupná už jen s Podporou a Aktualizací pro rok 2012. V minulých letech jsme tuto novoroční aktualizaci zveřejňovali až během ledna, což některé uživatele nepříjemně zdržovalo od práce – a proto ji tentokrát vydáváme dopředu.
Uživatelé služby Podpora a Aktualizace 2012 si tak již dnes mohou stáhnout na běžném odkazu novou verzi Money S3 a seznam všech novinek a změn. Ještě jednou upozorňujeme, že pro stažení a instalaci verze Money S3 12.050 je nutné mít aktivní Podporu a Aktualizaci pro rok 2012.

>>>   Stažení Money S3 verze 12.050
>>>   Metodika pro založení nového účetního roku

Nejdůležitější změny v nové verzi:

  • Do Money S3 se promítla řada změn reflektujících novelu zákona o DPH 235/2004 Sb. (tzv. sazbová novela platná od 1. 1. 2012) – jsou to třeba příznaky Zdaněná záloha a Konečný odpočet na odpočtových položkách faktur, nový formulář pro vystavenou fakturu apod.
  • Připravili jsme pro vás nové Seznamy pro rok 2012, které zahrnují změny v DPH, upravené slevy na poplatníka, redukční hranice pro náhradu mzdy atd.
  • Uživatelé Daňové evidence mají nyní možnost také využít zahraniční Reverse change, což jim usnadní reakci na změnu DPH a změny v režimu Přenesení daňové povinnosti.
  • V Knize jízd a Cestovních náhradách snadno přiřadíte čerpání pohonných hmot do jednotlivých etap jízd a je možné omezit i maximální zajížďku v kilometrech a maximální čas strávený čerpáním

Nejčastější otázky ohledně Podpory a Aktualizace pro rok 2012

  • Jak zjistím, že mám aktivovanou službu i na rok 2012? Přihlaste se na zákaznický portál www.money.cz/zakportal a v záložce Aktualizace hledejte zobrazenou Aktualizaci 2012.
  • Fakturu na Podporu a Aktualizaci 2012 jsem neobdržel/a: Přihlaste se na zákaznický portál www.money.cz/zakportal, zkontrolujte obchodní a doručovací adresu vaší společnosti a také si zde ověřte, zda službu Podporu a Aktualizace nemáte již objednanou. V případě, že v přehledu aktualizací fakturu na službu nenaleznete, vygenerujte si ji prostřednictvím tlačítka Objednat novou fakturu. Do 48 hodin po její úhradě vám bude služba Aktualizace 2012 aktivována.
  • Přeji si změnit obchodní či doručovací adresu společnosti: Po přihlášení na zákaznický portál www.money.cz/zakportal v záložce Přehled změňte vaši adresu on-line.
  • V případě jakýchkoliv dalších otázek kontaktujte registrační oddělení na e-mailu petra.vecerova@csw.cz.

Důležité odkazy:

Byly informace v článku užitečné?

Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

Ano
Ne

Sledujte podobné články na naší

Facebookové stránce
Nejbližší webináře

Legislativní novinky pro účetní
a podnikatele.

Spokojení nebo zdarma
Ukázat všechny