Vše z Money / Aktuality/Jste připraveni na vedení účetnictví v novém roce? Aktualizace 2012 přináší uživatelům Money S3 verzi 12.050
Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení

Jste připraveni na vedení účetnictví v novém roce? Aktualizace 2012 přináší uživatelům Money S3 verzi 12.050

Seyfor, a. s.
14. 12. 2011
Doba čtení3 minuty čtení
Líbilo se2

Do konce roku 2011 zbývají už jen dva týdny a od 1. 1. 2012 se projeví několik legislativních změn, na které je třeba účetnictví maximálně připravit. Abyste hned 1. ledna mohli účtovat v souladu s nimi, už dnes jsme s předstihem vydali legislativní aktualizaci Money S3 platnou od Nového roku, která je dostupná už jen s Podporou a Aktualizací pro rok 2012. V minulých letech jsme tuto novoroční aktualizaci zveřejňovali až během ledna, což některé uživatele nepříjemně zdržovalo od práce – a proto ji tentokrát vydáváme dopředu.
Uživatelé služby Podpora a Aktualizace 2012 si tak již dnes mohou stáhnout na běžném odkazu novou verzi Money S3 a seznam všech novinek a změn. Ještě jednou upozorňujeme, že pro stažení a instalaci verze Money S3 12.050 je nutné mít aktivní Podporu a Aktualizaci pro rok 2012.

>>>   Stažení Money S3 verze 12.050
>>>   Metodika pro založení nového účetního roku

Nejdůležitější změny v nové verzi:

  • Do Money S3 se promítla řada změn reflektujících novelu zákona o DPH 235/2004 Sb. (tzv. sazbová novela platná od 1. 1. 2012) – jsou to třeba příznaky Zdaněná záloha a Konečný odpočet na odpočtových položkách faktur, nový formulář pro vystavenou fakturu apod.
  • Připravili jsme pro vás nové Seznamy pro rok 2012, které zahrnují změny v DPH, upravené slevy na poplatníka, redukční hranice pro náhradu mzdy atd.
  • Uživatelé Daňové evidence mají nyní možnost také využít zahraniční Reverse change, což jim usnadní reakci na změnu DPH a změny v režimu Přenesení daňové povinnosti.
  • V Knize jízd a Cestovních náhradách snadno přiřadíte čerpání pohonných hmot do jednotlivých etap jízd a je možné omezit i maximální zajížďku v kilometrech a maximální čas strávený čerpáním

Nejčastější otázky ohledně Podpory a Aktualizace pro rok 2012

  • Jak zjistím, že mám aktivovanou službu i na rok 2012? Přihlaste se na zákaznický portál www.money.cz/zakportal a v záložce Aktualizace hledejte zobrazenou Aktualizaci 2012.
  • Fakturu na Podporu a Aktualizaci 2012 jsem neobdržel/a: Přihlaste se na zákaznický portál www.money.cz/zakportal, zkontrolujte obchodní a doručovací adresu vaší společnosti a také si zde ověřte, zda službu Podporu a Aktualizace nemáte již objednanou. V případě, že v přehledu aktualizací fakturu na službu nenaleznete, vygenerujte si ji prostřednictvím tlačítka Objednat novou fakturu. Do 48 hodin po její úhradě vám bude služba Aktualizace 2012 aktivována.
  • Přeji si změnit obchodní či doručovací adresu společnosti: Po přihlášení na zákaznický portál www.money.cz/zakportal v záložce Přehled změňte vaši adresu on-line.
  • V případě jakýchkoliv dalších otázek kontaktujte registrační oddělení na e-mailu petra.vecerova@csw.cz.

Důležité odkazy:

Byly informace v článku užitečné?

Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

Ano
Ne
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Aktualizujte si své Money S3

Stáhněte si poslední verzi Money S3 přes zákaznický portál.

Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení
Zavřít reklamu
Objevte si vy nová online školení