Novinky z Money / Produktové novinky/Nová verze Money S3 přináší kompletně přepracovaný modul Mzdy a personalistika
Novinky a špeky v daních
Nabídka webinářů

Nová verze Money S3 přináší kompletně přepracovaný modul Mzdy a personalistika

Nová verze Money S3 přináší kompletně přepracovaný modul Mzdy a personalistika
Solitea, a.s.
18. 08. 2020
Doba čtení1 minuta čtení
Líbilo se1
Nová verze Money S3 přináší kompletně přepracovaný modul Mzdy a personalistika

V nejnovější verzi Money S3 – 20.703 – na vás čeká nový modul Mzdy a personalistika. Umožňuje například souběžné pracovní poměry pro jednoho zaměstnance, pokročilejší nastavení uživatelských práv a další užitečné funkce, po kterých jste volali.

Již jen do konce srpna 2020 si můžete objednat preventivní prohlídku svého Money S3 za zvýhodněnou cenu. A nezapomeňte, že na našich pobočkách opět pořádáme všechna školení v plném rozsahu. Už nyní se můžete přihlásit na podzimní termíny.

Na modulu jsme pracovali 2,5 roku a kompletně jsme přepracovali jeho architekturu. Všechny jeho nové funkce a vylepšení najdete v tomto článku.

Nové Mzdy se v Money neaktivují automaticky, musíte to udělat ručně. V tomto návodu najdete přesný postup, jak na to. Aktivujte si prosím nový modul co nejdříve, protože tomu původnímu brzy ukončíme podporu – a pak v něm nepůjdou zpracovávat mzdy.

Archiv zpráv ve vašem infoboxu

Další zajímavou novinku najdete v informačním kanále, v tzv. infoboxu. Zatímco doteď jste v něm viděli jen poslední (nejnovější) zprávu nebo aktualitu, nově si můžete přečíst i starší zprávy z archivu.

Zejména v dobách koronaviru je novinek více a my chceme, aby vám žádná důležitá neutekla. Zapracovali jsme také na správném zacílení zpráv, takže ve svém infoboxu vždy najdete jen relevantní zprávy, které jsou pro vás skutečně důležité.

Skladové sestavy za více skladů

Tato novinka potěší ty z vás, kteří máte více skladů nebo kamenných prodejen. Pokud potřebujete například zjistit, kolik kusů určité komodity jste prodali, nemusíte dělat přehled za každou prodejnu zvlášť, ale klidně za více prodejen (skladů) najednou.

Automatické doplňování bankovního účtu ke kontaktům

Další krok směrem k automatizaci jsme udělali v možnostech párování dokladů. Jestliže vystavíte fakturu klientovi, u kterého ještě nemáte vyplněné číslo bankovního účtu automaticky jej pak na základě přijaté platby doplníme.

Tuto funkci si jednoduše nakonfigurujete v nastavení Banka -> Konfigurace hromadného párování úhrad.

Novinek a vylepšení je v novém Money S3 20.703 ještě více. Jejich kompletní seznam najdete pod tímto odkazem.

Byly informace v článku užitečné?

Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

Ano
Ne

Sledujte podobné články na naší

Facebookové stránce
Aktuální webináře
Úvod do účetnictví a daní pro podnikatele
26. 06. 2023
Dlouhodobý majetek v účetnictví a dani z příjmů
14. 09. 2023
Novinky v DPH 2023
záznam
Všechny webináře
Zavřít reklamu
Novinky a špeky v daních