Vše z Money / Aktuality/Nové servisní smlouvy nabízejí řadu výhod
Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení

Nové servisní smlouvy nabízejí řadu výhod

Nové servisní smlouvy nabízejí řadu výhod
Seyfor, a. s.
31. 07. 2018
Doba čtení2 minuty čtení
Líbilo se2
Nové servisní smlouvy nabízejí řadu výhod

Jsme si velmi dobře vědomi, že základem vaší spokojenosti je jak kvalitní produkt, tak i služby, které vám poskytujeme. A stejně tak jsme si vědomi, že běžná telefonická a písemná podpora v rámci maintenance nemusí být pro všechny klienty plně dostačující. Proto jsme udělali maximum, abychom vám v případě potřeby byli k dispozici okamžitě – ideálně v rámci několika minut.

Naši konzultanti budou kdykoliv připraveni se k vám vzdáleně připojit

Představte si situaci, kdy potřebujete vystavit fakturu v cizí měně, ale nejste si jisti a potřebujete si ověřit správný postup. Zavoláte na zákaznickou linku, a pokud to bude potřeba, konzultant se k vám ihned připojí a situaci společně proberete nad vašimi daty.

Dokážeme tak vyřešit vaše požadavky již v rámci prvního telefonického hovoru.

Nadále máte jistotu, že s námi budete v osobním kontaktu

Víme, jak je důležité neustále zlepšovat a přizpůsobovat systém vašim potřebám. Každý rok rozšíříme Money o množství nových funkcí a vylepšení. Nejlepší způsob, jak tyto novinky aplikovat i u vás, je osobní návštěva našeho konzultanta, který bude mít prostor s vámi vše projít a nastavit na míru vašim potřebám. Jen tak máte jistotu, že Money využíváte efektivně a roste společně s vámi. Myslíme na to i v rámci nových servisních smluv, jejichž součástí jsou i návštěvy v sídle vaší společnosti.

Nad rámec těchto návštěv samozřejmě myslíme i na instalace nových verzí, úpravy formulářů a drobné konzultace, které pro vás provedeme zdarma v rámci servisní smlouvy.

Hromadná školení máte zdarma

Správná a úplná znalost systému ušetří vašim zaměstnancům čas a umožní jim pracovat efektivně. Proto máte v rámci servisních smluv nárok na bezplatná hromadná školení, kterými prohloubíte znalosti svých stávajících zaměstnanců, případně zaškolíte ty nové.

Se servisní smlouvou máte každoročně nárok až na 4 školení podle vlastního výběru.

Servisní práce i konzultace jsou pro vás o 15 % levnější

Náklady na servisní smlouvu se vám v dlouhodobém měřítku několikrát vrátí. V rámci nových servisních smluv vám garantujeme 15% slevu z hodinové sazby.

Od srpna 2018 bude tato hodinová sazba 1 500 Kč bez DPH. Všichni klienti se servisní smlouvou tedy budou mít zvýhodněnou sazbu 1 275 Kč.

Servisní smlouvu s námi můžete uzavřít pro Money S4 i Money S5.

Jak získáte novou servisní smlouvu?

Jestliže s námi již máte uzavřenou servisní smlouvu, bude vás kontaktovat náš obchodní zástupce, který společně s vámi najde nejlepší variantu.

Pokud nemáte, napište nám na obchod@money.cz nebo volejte 549 522 511.

Byly informace v článku užitečné?

Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

Ano
Ne
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Aktualizujte si své Money S3

Stáhněte si poslední verzi Money S3 přes zákaznický portál.

Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení
Zavřít reklamu
Objevte si vy nová online školení