Od tvůrců úspěšného účetního programu

Novinky z Money / Aktuality/Nové servisní smlouvy nabízejí řadu výhod

Nové servisní smlouvy nabízejí řadu výhod

Nové servisní smlouvy nabízejí řadu výhod
Nové servisní smlouvy nabízejí řadu výhod
https://money.cz/novinky-a-tipy/wp-content/uploads/sites/2/2022/01/servisni-smlouvy-240x270-2-110x110.jpg

Jsme si velmi dobře vědomi, že základem vaší spokojenosti je jak kvalitní produkt, tak i služby, které vám poskytujeme. A stejně tak jsme si vědomi, že běžná telefonická a písemná podpora v rámci maintenance nemusí být pro všechny klienty plně dostačující. Proto jsme udělali maximum, abychom vám v případě potřeby byli k dispozici okamžitě – ideálně v rámci několika minut.

Naši konzultanti budou kdykoliv připraveni se k vám vzdáleně připojit

Představte si situaci, kdy potřebujete vystavit fakturu v cizí měně, ale nejste si jisti a potřebujete si ověřit správný postup. Zavoláte na zákaznickou linku, a pokud to bude potřeba, konzultant se k vám ihned připojí a situaci společně proberete nad vašimi daty.

Dokážeme tak vyřešit vaše požadavky již v rámci prvního telefonického hovoru.

Nadále máte jistotu, že s námi budete v osobním kontaktu

Víme, jak je důležité neustále zlepšovat a přizpůsobovat systém vašim potřebám. Každý rok rozšíříme Money o množství nových funkcí a vylepšení. Nejlepší způsob, jak tyto novinky aplikovat i u vás, je osobní návštěva našeho konzultanta, který bude mít prostor s vámi vše projít a nastavit na míru vašim potřebám. Jen tak máte jistotu, že Money využíváte efektivně a roste společně s vámi. Myslíme na to i v rámci nových servisních smluv, jejichž součástí jsou i návštěvy v sídle vaší společnosti.

Nad rámec těchto návštěv samozřejmě myslíme i na instalace nových verzí, úpravy formulářů a drobné konzultace, které pro vás provedeme zdarma v rámci servisní smlouvy.

Hromadná školení máte zdarma

Správná a úplná znalost systému ušetří vašim zaměstnancům čas a umožní jim pracovat efektivně. Proto máte v rámci servisních smluv nárok na bezplatná hromadná školení, kterými prohloubíte znalosti svých stávajících zaměstnanců, případně zaškolíte ty nové.

Se servisní smlouvou máte každoročně nárok až na 4 školení podle vlastního výběru.

Servisní práce i konzultace jsou pro vás o 15 % levnější

Náklady na servisní smlouvu se vám v dlouhodobém měřítku několikrát vrátí. V rámci nových servisních smluv vám garantujeme 15% slevu z hodinové sazby.

Od srpna 2018 bude tato hodinová sazba 1 500 Kč bez DPH. Všichni klienti se servisní smlouvou tedy budou mít zvýhodněnou sazbu 1 275 Kč.

Servisní smlouvu s námi můžete uzavřít pro Money S4 i Money S5.

Jak získáte novou servisní smlouvu?

Jestliže s námi již máte uzavřenou servisní smlouvu, bude vás kontaktovat náš obchodní zástupce, který společně s vámi najde nejlepší variantu.

Pokud nemáte, napište nám na obchod@money.cz nebo volejte 549 522 511.

Byly informace v článku užitečné?

Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

Ano
Ne

Sledujte podobné články na naší

Facebookové stránce
Nejbližší webináře

Legislativní novinky pro účetní
a podnikatele.

Spokojení nebo zdarma
Ukázat všechny