Od tvůrců úspěšného účetního programu

Novinky z Money / Aktuality/Jak si vytvořit „Automat na zákazníky“ — internetový kurz

Jak si vytvořit „Automat na zákazníky“ — internetový kurz

Jak si vytvořit „Automat na zákazníky“ — internetový kurz

Vážený uživateli Money S3,
jsme rádi, že používáte naše systémy. My se je zase snažíme neustále zlepšovat – ať už přípravou stále nových modulů, nebo zlepšováním vzhledu a jednoduchosti ovládání. K tomu druhému potřebujeme právě dnes Vaši pomoc.
Chtěli bychom vědět, jaký způsob ovládání programu preferujete. Máte 2 minuty času? Zodpovězte nám prosím 5 jednoduchých otázek! 

O co vlastně jde? Chceme zjistit, které ovládací prvky naši uživatelé používají nejčastěji. Ovládací prvky, sloužící k pohybu po Money S3, jsou jen čtyři. Pět otázek vás provede preferovanými ovládacími prvky, do páté můžete napsat jakékoliv další připomínky k ovládání programu. Dotazník najdete na www.money.cz/money-s3/dotaznik-ovladani.

Další užitečné informace:

  • Termíny pro podání daňového přiznání a přehledů – v posledním díle daňového a účetního servisu vám naši účetní profesionálové připomenou jednotlivé termíny pro podání daňového přiznání a přehledů pro zdravotní pojišťovny a další instituce.
  • blankNa Facebooku jsme začali zveřejňovat nápady, jak si mohou naši uživatelé zlehčit práci. Ať už jde o tlačítko Zdroj v peněžním/účetním deníku, způsob otevření více účetních roků/agend současně apod., vše dostanou jednou týdně naši fanoušci na Facebooku!
  • Kromě klasických Tipů a triků pro práci v Money S3 jsme začali vytvářet i videonávody, které vás s Money S3 naučí pracovat mnohem rychleji. Posledním je často poptávané Přenesení daňové povinnosti ve stavebnictví – pod uvedeným odkazem najdete i další zajímavá videa.

 

Hodně úspěchů vám přeje
Solitea, a.s.

Byly informace v článku užitečné?

Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

blank Ano
blank Ne
blank

Sledujte podobné články na naší

Facebookové stránce

Komunita samostatných účetních

Přidejte se zdarma

Přidejte se
do největší komunity samostatných účetních

blankVýhody
blank