Novinky z Money / Aktuality/Jak si vytvořit „Automat na zákazníky“ — internetový kurz
Novinky a špeky v daních
Nabídka webinářů

Jak si vytvořit „Automat na zákazníky“ — internetový kurz

Seyfor, a. s.
03. 04. 2012
Doba čtení1 minuta čtení

Vážený uživateli Money S3,
jsme rádi, že používáte naše systémy. My se je zase snažíme neustále zlepšovat – ať už přípravou stále nových modulů, nebo zlepšováním vzhledu a jednoduchosti ovládání. K tomu druhému potřebujeme právě dnes Vaši pomoc.
Chtěli bychom vědět, jaký způsob ovládání programu preferujete. Máte 2 minuty času? Zodpovězte nám prosím 5 jednoduchých otázek! 

O co vlastně jde? Chceme zjistit, které ovládací prvky naši uživatelé používají nejčastěji. Ovládací prvky, sloužící k pohybu po Money S3, jsou jen čtyři. Pět otázek vás provede preferovanými ovládacími prvky, do páté můžete napsat jakékoliv další připomínky k ovládání programu. Dotazník najdete na www.money.cz/money-s3/dotaznik-ovladani.

Další užitečné informace:

  • Termíny pro podání daňového přiznání a přehledů – v posledním díle daňového a účetního servisu vám naši účetní profesionálové připomenou jednotlivé termíny pro podání daňového přiznání a přehledů pro zdravotní pojišťovny a další instituce.
  • Na Facebooku jsme začali zveřejňovat nápady, jak si mohou naši uživatelé zlehčit práci. Ať už jde o tlačítko Zdroj v peněžním/účetním deníku, způsob otevření více účetních roků/agend současně apod., vše dostanou jednou týdně naši fanoušci na Facebooku!
  • Kromě klasických Tipů a triků pro práci v Money S3 jsme začali vytvářet i videonávody, které vás s Money S3 naučí pracovat mnohem rychleji. Posledním je často poptávané Přenesení daňové povinnosti ve stavebnictví – pod uvedeným odkazem najdete i další zajímavá videa.

 

Hodně úspěchů vám přeje
Solitea, a.s.

Byly informace v článku užitečné?

Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

Ano
Ne
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Vyzkoušejte si účetní program
Money S3

Zdarma a se všemi funkcemi

Aktuální webináře
Novinky v DPH 2023
záznam
Daň z příjmů fyz. osob a ukázka sestavení daňového přiznání
záznam
Daň z příjmů práv. osob a ukázka sestavení daňového přiznání
záznam
Všechny webináře
Zavřít reklamu
Novinky a špeky v daních