Vše z Money / Aktuality/Jak si vytvořit „Automat na zákazníky“ — internetový kurz
Money S3 v akci se slevou 50%
Zjistit více
Akce -50% končí za:
dnů
hod.
min.
Akce -50 %

Jak si vytvořit „Automat na zákazníky“ — internetový kurz

Seyfor, a. s.
03. 04. 2012
Doba čtení1 minuta čtení

Vážený uživateli Money S3,
jsme rádi, že používáte naše systémy. My se je zase snažíme neustále zlepšovat – ať už přípravou stále nových modulů, nebo zlepšováním vzhledu a jednoduchosti ovládání. K tomu druhému potřebujeme právě dnes Vaši pomoc.
Chtěli bychom vědět, jaký způsob ovládání programu preferujete. Máte 2 minuty času? Zodpovězte nám prosím 5 jednoduchých otázek! 

O co vlastně jde? Chceme zjistit, které ovládací prvky naši uživatelé používají nejčastěji. Ovládací prvky, sloužící k pohybu po Money S3, jsou jen čtyři. Pět otázek vás provede preferovanými ovládacími prvky, do páté můžete napsat jakékoliv další připomínky k ovládání programu. Dotazník najdete na www.money.cz/money-s3/dotaznik-ovladani.

Další užitečné informace:

  • Termíny pro podání daňového přiznání a přehledů – v posledním díle daňového a účetního servisu vám naši účetní profesionálové připomenou jednotlivé termíny pro podání daňového přiznání a přehledů pro zdravotní pojišťovny a další instituce.
  • Na Facebooku jsme začali zveřejňovat nápady, jak si mohou naši uživatelé zlehčit práci. Ať už jde o tlačítko Zdroj v peněžním/účetním deníku, způsob otevření více účetních roků/agend současně apod., vše dostanou jednou týdně naši fanoušci na Facebooku!
  • Kromě klasických Tipů a triků pro práci v Money S3 jsme začali vytvářet i videonávody, které vás s Money S3 naučí pracovat mnohem rychleji. Posledním je často poptávané Přenesení daňové povinnosti ve stavebnictví – pod uvedeným odkazem najdete i další zajímavá videa.

 

Hodně úspěchů vám přeje
Solitea, a.s.

Byly informace v článku užitečné?

Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

Ano
Ne
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Aktualizujte si své Money S3

Stáhněte si poslední verzi Money S3 přes zákaznický portál.

Money S3 v akci se slevou 50%
Zjistit více
Akce -50%
platí pouze
do 2.8.2024
Money S3 -50%
Zavřít reklamu
Money S3 v akci se slevou 50%
Akce platí pouze do 31.7.2023.