Vše z Money / Aktuality/Tištěné Money News 2012
Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení

Tištěné Money News 2012

Seyfor, a. s.
19. 10. 2012
Doba čtení3 minuty čtení
Líbilo se2

Vážení uživatelé, letošní Money News začneme poněkud zvláštním slovem: triskaidekafobie. Jedná se o chorobný strach z čísla třináct. Pověra o jeho neblahém vlivu je natolik rozšířená, že v některých hotelech nenajdete třinácté patro, sportovci nechtějí startovní číslo s třináctkou a i realisticky uvažující lidé bývají o pátcích třináctého trochu obezřetnější.

[div class=“info“]

Toto je úvodník z tištěného Money News pro uživatele Money S3. Celý časopis si můžete stáhnout zde.

[/div]

Do toho si přichází Solitea s nejnovější verzí Money S3 číslo 13. Věřte nám, že číslo verze, na které v posledním roce a půl pracovaly desítky analytiků, programátorů a testerů a několik stovek externích spolupracovníků, nám dělalo nejmenší starosti a fobie měl náš tým leda snad z termínů prací na nové verzi. Nejvíc jsme se totiž věnovali tomu, jak udělat z Money S3 ještě lepší nástroj pro vedení účetnictví a podnikání a jak ho dodat včas pro službu Podpora a Aktualizace.

Třináctá verze Money S3 představuje zároveň i jeho největší změnu za posledních deset let. Existovalo přitom několik variant, jak inovaci provést. Jednou z nich bylo například vytvoření dalších, jak se teď módně uvádí sofistikovaných modulů a funkcí. Ovšem doplňujte něco nového do systému, který je se svou funkčností a množstvím modulů v Česku na špičce a s tím, co umí, „zatápí“ častokrát i mnohem dražším a na míru implementovaným systémům.

Rozhodli jsme se proto vymyslet něco úplně nového, lepšího a použitelného pro všechny a zároveň něco, co žádný jiný účetní program dosud nemá. Naši výslednou představu o novém Money S3 jsme se pak rozhodli porovnat s Vašim vlastními. Uspořádali jsme proto řadu průzkumů a získali od Vás tisíce odpovědí na toto téma. A výsledek byl zajímavý. Podobně jako my, i Vy jste si většinou přáli, aby se Money S3 dalo snadno používat, abyste nemuseli nad ničím dlouho dumat a aby všechny funkce byly vždy po ruce. Aby Vaše práce s Money S3 i podnikání s ním bylo efektivnější.

Použili jsme proto nejlepší a přitom dobře prověřené technologie, které se používají pro ovládání softwarových aplikací, a nasadili je do nového Money S3. To je důvod, proč nová verze dostala „pás karet“, který znáte například z posledních verzí Office. Ovšem jiný vzhled a ovládání je pouze špička ledovce. Brzy zjistíte, že jsme Money S3 na mnoha místech zcela přepracovali. Popravdě – míst, která pás karet více či méně ovlivnil a kde došlo ke zlepšení nebo zjednodušení, je ve skutečnosti několik stovek.

Pokud využíváte službu Podpora a Aktualizace 2012, najdete v příloze DVD s novou verzí Money S3 13.010 a můžete ji ihned začít používat. Pokud službu aktivovanou nemáte, bude vám verze uvolněna ke stažení z internetu okamžitě po přijetí platby na náš účet. Máte-li nárok na bezplatnou aktivaci Podpory a Aktualizace 2013, služba Vám již byla zpřístupněna a v příloze proto fakturu nenajdete.

Přejeme Vám mnoho úspěchů s novým Money S3 a se službou Podpora a Aktualizace. Ať Vám nová „třináctka“ slouží spolehlivě, rychle a efektivně nejen letos a v roce 2013, ale i v mnoha následujících letech.

Váš tým Money S3

[button href=“/novinky-a-tipy/wp-content/uploads/money-news-2012.pdf“ class=“inline download“]Celé Money News v PDF stáhněte zde[/button]

Byly informace v článku užitečné?

Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

Ano
Ne
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Aktualizujte si své Money S3

Stáhněte si poslední verzi Money S3 přes zákaznický portál.

Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení
Zavřít reklamu
Objevte si vy nová online školení