Novinky z Money / Aktuality/Tištěné Money News 2012
Novinky a špeky v daních
Nabídka webinářů

Tištěné Money News 2012

Seyfor, a. s.
19. 10. 2012
Doba čtení3 minuty čtení
Líbilo se2

Vážení uživatelé, letošní Money News začneme poněkud zvláštním slovem: triskaidekafobie. Jedná se o chorobný strach z čísla třináct. Pověra o jeho neblahém vlivu je natolik rozšířená, že v některých hotelech nenajdete třinácté patro, sportovci nechtějí startovní číslo s třináctkou a i realisticky uvažující lidé bývají o pátcích třináctého trochu obezřetnější.

[div class=“info“]

Toto je úvodník z tištěného Money News pro uživatele Money S3. Celý časopis si můžete stáhnout zde.

[/div]

Do toho si přichází Solitea s nejnovější verzí Money S3 číslo 13. Věřte nám, že číslo verze, na které v posledním roce a půl pracovaly desítky analytiků, programátorů a testerů a několik stovek externích spolupracovníků, nám dělalo nejmenší starosti a fobie měl náš tým leda snad z termínů prací na nové verzi. Nejvíc jsme se totiž věnovali tomu, jak udělat z Money S3 ještě lepší nástroj pro vedení účetnictví a podnikání a jak ho dodat včas pro službu Podpora a Aktualizace.

Třináctá verze Money S3 představuje zároveň i jeho největší změnu za posledních deset let. Existovalo přitom několik variant, jak inovaci provést. Jednou z nich bylo například vytvoření dalších, jak se teď módně uvádí sofistikovaných modulů a funkcí. Ovšem doplňujte něco nového do systému, který je se svou funkčností a množstvím modulů v Česku na špičce a s tím, co umí, „zatápí“ častokrát i mnohem dražším a na míru implementovaným systémům.

Rozhodli jsme se proto vymyslet něco úplně nového, lepšího a použitelného pro všechny a zároveň něco, co žádný jiný účetní program dosud nemá. Naši výslednou představu o novém Money S3 jsme se pak rozhodli porovnat s Vašim vlastními. Uspořádali jsme proto řadu průzkumů a získali od Vás tisíce odpovědí na toto téma. A výsledek byl zajímavý. Podobně jako my, i Vy jste si většinou přáli, aby se Money S3 dalo snadno používat, abyste nemuseli nad ničím dlouho dumat a aby všechny funkce byly vždy po ruce. Aby Vaše práce s Money S3 i podnikání s ním bylo efektivnější.

Použili jsme proto nejlepší a přitom dobře prověřené technologie, které se používají pro ovládání softwarových aplikací, a nasadili je do nového Money S3. To je důvod, proč nová verze dostala „pás karet“, který znáte například z posledních verzí Office. Ovšem jiný vzhled a ovládání je pouze špička ledovce. Brzy zjistíte, že jsme Money S3 na mnoha místech zcela přepracovali. Popravdě – míst, která pás karet více či méně ovlivnil a kde došlo ke zlepšení nebo zjednodušení, je ve skutečnosti několik stovek.

Pokud využíváte službu Podpora a Aktualizace 2012, najdete v příloze DVD s novou verzí Money S3 13.010 a můžete ji ihned začít používat. Pokud službu aktivovanou nemáte, bude vám verze uvolněna ke stažení z internetu okamžitě po přijetí platby na náš účet. Máte-li nárok na bezplatnou aktivaci Podpory a Aktualizace 2013, služba Vám již byla zpřístupněna a v příloze proto fakturu nenajdete.

Přejeme Vám mnoho úspěchů s novým Money S3 a se službou Podpora a Aktualizace. Ať Vám nová „třináctka“ slouží spolehlivě, rychle a efektivně nejen letos a v roce 2013, ale i v mnoha následujících letech.

Váš tým Money S3

[button href=“/novinky-a-tipy/wp-content/uploads/money-news-2012.pdf“ class=“inline download“]Celé Money News v PDF stáhněte zde[/button]

Byly informace v článku užitečné?

Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

Ano
Ne
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Vyzkoušejte si účetní program
Money S3

Zdarma a se všemi funkcemi

Aktuální webináře
Dlouhodobý majetek v účetnictví a dani z příjmů
14. 09. 2023
Novinky v DPH 2023
záznam
Daň z příjmů fyz. osob a ukázka sestavení daňového přiznání
záznam
Všechny webináře
Zavřít reklamu
Novinky a špeky v daních