Vše z Money / Aktuality/Úhrada služby Podpora a Aktualizace prostřednictvím zákaznického portálu
Money S3 v akci se slevou 50%
Zjistit více
Akce -50% končí za:
dnů
hod.
min.
Akce -50 %

Úhrada služby Podpora a Aktualizace prostřednictvím zákaznického portálu

Úhrada služby Podpora a Aktualizace prostřednictvím zákaznického portálu
Seyfor, a. s.
20. 12. 2015
Doba čtení3 minuty čtení
Líbilo se4
Úhrada služby Podpora a Aktualizace prostřednictvím zákaznického portálu

Pro uhrazení služby Podpora a Aktualizace můžete využít náš Zákaznický portál. Platbu lze platit elektronicky, po provedení úhrady budete mít Podporu a Aktualizaci 2020 do hodiny aktivovanou. Výhodou je, že si službu můžete takto aktivovat v jakoukoliv denní dobu.

1. Vytvoření účtu na zákaznickém portále

Pro snadnější komunikaci a rychlejší získávání informací si co nejdříve na adrese https://zakportal.money.cz/ vytvořte uživatelský účet.

za01a2

První přihlášení/registrace je prostřednictvím licenčního čísla, což je šestnáctimístný kód složený z velkých tiskacích písmen a číslic. (Licenční číslo je uvedeno na licenčním certifikátu, faktuře o nákupu, a je také viditelné na spodní liště vašeho Money S3.) Licenční číslo se zadává bez pomlček.

za02

Poznámka: Při prvním přihlášení zadejte do formuláře své kontaktní údaje, včetně přihlašovacích, které pak budete používat při každém dalším přihlášení.

POZOR: Po registraci počkejte na náš registrační e-mail. Bude obsahovat odkaz s aktivační adresou, na které online dokončíte registraci. Bez tohoto kroku nebude váš účet fungovat. V případě, že se pokusíte přihlásit dříve, zobrazí se hláška, účet není aktivován nebo je zablokován.

Zaregistrovat se můžete i v případě, kdy účet pro vaši firmu již existuje – pro stejné IČ a licenční číslo si takto můžete vytvořit libovolné množství účtů s různými přihlašovacími jmény. Na jeden kontaktní email lze zaregistrovat pouze jeden klientský účet. Pokud chcete registrovat další klientský účet, zvolte jiný kontaktní e-mail. Registrace se provádí volbou Registrovat, kterou najdete pod přihlašovacími údaji. Musíte při ní znát své licenční číslo.

Zapomenuté heslo

Pokud zapomenete své přihlašovací heslo, použijte funkci Zapomenuté heslo pod přihlašovacím formulářem. V takovém případě dostanete na zadaný e-mail, pokud se shoduje s registrovaným emailem, odkaz, na kterém si můžete vytvořit nové heslo.

2. Objednávka služby Podpora a Aktualizace přes zákaznický portál

Po přihlášení na zákaznický portál je možné službu Podpora a Aktualizace objednat již z úvodní stránky, na které vás systém upozorňuje, že službu dosud nemáte zakoupenou pro rok 2020.

Pokračujte pomocí tlačítka Objednat.

3. Vytvoření objednávky služby Podpora a Aktualizace na zákaznickém portále

Do objednávkového formuláře doplňte potřebné údaje, zvolte způsob platby a pokračujte tlačítkem Odeslat.

4. Volba způsobu úhrady služby

Online

Online platba je nejrychlejším způsobem vyřízení objednávky. Po odeslání objednávkového formuláře budete přesměrováni na stránku, kde si můžete vybrat způsob úhrady Platební kartou, případně elektronickým převodem přes Komerční banku, Raiffeisen Bank, mBank nebo Fio.

za06

Následně obdržíte e-mail s potvrzením objednávky a druhý e-mail s fakturou.

Poznámka: Pokud online platba z jakéhokoliv důvodu neproběhne (například je karta zablokovaná pro platbu na internetu), do dvou hodin vám e-mailem přijde zálohová faktura.

Zálohová faktura

Na základě doručené objednávky obdržíte zálohovou fakturu s platebními údaji. Po její úhradě a připsání částky na náš účet vám zašleme jeden e-mail s potvrzením objednávky a druhý e-mail s fakturou.

Byly informace v článku užitečné?

Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

Ano
Ne
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Aktualizujte si své Money S3

Stáhněte si poslední verzi Money S3 přes zákaznický portál.

Money S3 v akci se slevou 50%
Zjistit více
Akce -50%
platí pouze
do 2.8.2024
Money S3 -50%
Zavřít reklamu
Money S3 v akci se slevou 50%
Akce platí pouze do 31.7.2023.