Vše z Money / Produktové novinky/V rámci Podpory a Aktualizace 2012 zveřejněna nová verze Money S3 12.100
Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení

V rámci Podpory a Aktualizace 2012 zveřejněna nová verze Money S3 12.100

V rámci Podpory a Aktualizace 2012 zveřejněna nová verze Money S3 12.100
Seyfor, a. s.
18. 01. 2012
Doba čtení3 minuty čtení
Líbilo se4
V rámci Podpory a Aktualizace 2012 zveřejněna nová verze Money S3 12.100

19. ledna 2012 byla zveřejněna nová verze Money S3 ve formě úsporného přechodu z předchozích verzí i jako kompletní instalační balíček. Kompletní seznam novinek a změn této verze naleznete na obvyklé www stránce


Nová verze přináší samozřejmě všechny potřebné legislativní změny pro rok 2012, především aktuální tiskové formuláře, připravené seznamy, podklady pro výpočet daně z příjmů, kompletní mzdovou legislativu a další. Zároveň jsme pro vás připravili i novou metodiku zaúčtování plateb zálohových faktur a odpočtu záloh ve vyúčtovacích fakturách (PDF verze).

Jak už bývá zvykem, každá verze má i novinky a změny, které práci s Money S3 vylepšují a zjednodušují. Za všechny jmenujme alespoň funkci Záznamní povinnost, která zpřehlední kontrolu dokladů vstupujících do podání DPH, nový seznam Položky příkazů k úhradě, který umožní pohodlně procházet, filtrovat a vyhledávat položky všech příkazů k úhradě, nové propojení s online službou CreditCheck v Adresáři nebo možnosti jednoduše doplnit scan razítka do dokladů.

Ve mzdách pak doporučujeme novou funkci šifrování výplatních lístků zasílaných e-mailem s bezpečnostním PINem a novou možnost univerzálního napojení na docházkové systémy.

O příjemnější a pohodlnější práci se rovněž postarají novinky jako je možnost listovat tiskovými sestavami kolečkem myši nebo třídění všech seznamů vzestupně i sestupně. A díky úzké spolupráci s firmou AVG Technologies CZ byla optimalizována komunikace mezi Money S3 a antivirovým systémem AVG tak, aby práce s datovými soubory Money S3 probíhala co nejrychleji.

Závěrem upozornění pro ty z vás, kteří využíváte bezplatnou aplikaci MoneyDnes pro iPhone, která mimo kurzové kalkulačky a přístup ke službám ARES a VIES nabízí i propojení na Money S3. Pokud máte MoneyDnes pro iPhone propojené s Money S3, nainstalujte si prosím s novou verzí Money S3 12.100 i odpovídající nové ovladače.

Doporučené odkazy

Aktuální nabídka školení programu Money S3, vhodných pro začátečníky i pokročilé!

Na počátek roku jsme pro vás připravili celou řadu kurzů, ve kterých se naučíte rychle a efektivně pracovat v účetním programu Money S3. Naše školicí střediska v Brně a v Praze jsou vybavena  nejmodernější audiovizuální technikou, díky které dosahujeme maximální intenzity výuky. Jednotlivé kurzy jsou navržené tak, aby odpovídaly potřebám zájemců z řad začátečníků i pokročilých uživatelů.

Přehled kurzů a volných termínů Praha Brno
Začínáme s Money S3
Poznejte své Money – ideální vstupní školení pro začínající uživatele.
 20. 2. 2012  21. 2. 2012
Efektivně v Money S3
Podrobnější seznámení se všemi funkcemi a nástroji programu.
 24. 1. 2012  22. 2. 2012
Účetnictví
Naučte se účtovat v Money S3 – vše přehledně od A až po Z.
 25. 1. 2012  30. 1. 2012
Daňová evidence
Komplexní přehled vedení daňové evidence.
 30. 1. 2012  24. 2. 2012
Sklady a objednávky
Pracujete se sklady? Na tomto kurzu se naučíte vše potřebné.
 26. 1. 2012  23. 2. 2012
Personalistika a mzdy
Vše o zpracování a zaúčtování mzdové a personální agendy.
 27. 1. 2012    1. 2. 2012  

Cena jednotlivých kurzů je 1 990 Kč bez DPH za osobu. Podrobnosti o kurzech včetně kontaktů a adres učeben a online objednávky najdete na adrese money.cz/podpora/skoleni/.

Novinky z daňového a účetního servisu

Uživatele Money S3 pravidelně informujeme o účetních a legislativních novinkách prostřednictvím účetních specialistů. V poslední době jsme zveřejnili tyto zajímavé příspěvky:

Seznam všech příspěvků naleznete na adrese www.money.cz/infoservis

Byly informace v článku užitečné?

Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

Ano
Ne
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Aktualizujte si své Money S3

Stáhněte si poslední verzi Money S3 přes zákaznický portál.

Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení
Zavřít reklamu
Objevte si vy nová online školení