Vše z Money / Aktuality/Jak vyřeší EET uživatelé Money
Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení

Jak vyřeší EET uživatelé Money

Jak vyřeší EET uživatelé Money
Seyfor, a. s.
23. 03. 2020
Doba čtení4 minuty čtení
Líbilo se2
Jak vyřeší EET uživatelé Money

Tisíce podnikatelů čeká v roce 2020 nová povinnost – začnou elektronicky evidovat své tržby. Přinášíme vám tipy, jak na EET přímo ve vašem Money nebo pomocí pokladen.

Kvůli současné pandemii koronaviru stát odložil start 3. a 4. vlny EET. Více informací najdete v našem průběžně aktualizovaném článku.

EET vyřešíte pěti způsoby:

  1. Evidujte na počítači v modulu Evidence tržeb přímo ve vašem Money.
  2. Řešte EET v aplikaci Profi Účtenka v mobilu či tabletu s tiskárnou.
  3. Evidujte v Profi Účtence, která je předinstalovaná v přenosné dotykové pokladně.
  4. Zvládněte evidenci pomocí registračních pokladen. 
  5. Evidujte na dotykových pokladnách Dotykačka.

EET přímo ve vašem Money

V Money můžete evidovat v modulu Evidence tržeb. Ten využijete, pokud nechodíte do terénu a evidujete jen na počítači, kde máte své Money. Modul si jednoduše pořídíte přes Zákaznický portál. 

Při tvorbě dokladu pak jasně uvidíte, jestli doklad půjde do EET. Tržby, které do EET nespadají (například platby kartou nebo na účet) jednoduše nastavíte tak, aby se do EET neodeslaly.

Pokud ale vyrážíte za klienty, potřebujete přenosné zařízení. 

Profi Účtenka v mobilu s tiskárnou: když máte pár tržeb denně

Profi Účtenka v mobilu s tiskárnou

Na pár tržeb denně vám stačí malé a jednoduché zařízení. Vhodnou variantou je bezplatná aplikace Profi Účtenka v mobilu, ke kterému připojíte i pokladní terminál SumUp a umožníte tak klientům pohodlně platit kartou. 

Přes Bluetooth připojíte pokladní tiskárnu Cashino nebo RONGTU. Obě jsou vhodné pro iOS, Android i Windows.

Přenosná tiskárna RONGTA má protiskluzové prvky a moderní vzhled, který se hodí třeba do kadeřnictví nebo kosmetického studia. Řemeslníci ocení především odolnost tiskárny a několikahodinový provoz bez nutnosti dobíjení.

Tiskárna RONGTA stojí 1990 Kč bez DPH.

Pořiďte RONGTU

Přenosná tiskárna RONGTA

Cashino je malý a lehký model, který se akorát vejde do kapsy. Pořídíte ho s ochranným krytem, díky kterému bez problémů markujete i venku za mrholení. Stojí 2290 Kč bez DPH.

Podívejte se, jak se pracuje s mobilem s Profi Účtenkou a tiskárnou Cashino.

Pořiďte Cashino

Pokladna ProfiPAD Plus: když chcete jedno zařízení s tiskárnou

Pokladna ProfiPAD Plus

Pokud nechcete na EET používat mobil a zároveň vám vyhovuje jedno zařízení se vším všudy, zvolte ProfiPAD Plus s předinstalovanou aplikací Profi Účtenka. Do ní jen zadáte údaje, nahrajete certifikát a markujete.

Hodí se pro podnikatele s 5 až 150 tržbami denně. Pokladna se dobře drží v ruce, má přehledný displej s dotykovými tlačítky a baterii, která vydrží 3–5 dní. 

K internetu ProfiPAD Plus připojíte přes Wi-Fi nebo SIM kartu s mobilními daty, kterou vložíte do pokladny.

Pokadna ProfiPAD Plus stojí 5 775 Kč bez DPH.

Podívejte se, jak se pracuje s pokladnou ProfiPAD Plus.

Pořiďte ProfiPAD Plus 

Pokladny EURO: když hledáte tlačítkovou registrační pokladnu pro pultový prodej

Pokladny EURO

Pokladny EURO se hodí pro podnikatele, kteří potřebují denně odbavit desítky až stovky zákazníků, a preferují klasickou tlačítkovou pokladnu. Pokladny EURO jsou vhodné k přenášení po prodejně i do terénu, nezaberou moc místa a mají zabudovanou tiskárnu. Navíc neplatíte měsíční paušál.

Pokladny pořídíte ve dvou verzích:

  1. EURO 50TEi Mini má přehlednou klávesnici jen s těmi nejnutnějšími klávesami. Je menší a velmi lehká. Stojí 5 990 Kč bez DPH.
  2. EURO 150TEi má modernější vzhled a plně programovatelnou klávesnici – to znamená, že si můžete na každou klávesu nastavit jakoukoliv funkci podle toho, co potřebujete. Má i 9 kláves navíc a je jen na vás, jaké funkce si na nich nastavíte. Klávesnice je podsvícená, takže můžete prodávat i za šera. Stojí 6 990 Kč bez DPH.

Obě pokladny připojíte k internetu přes Wi-Fi nebo LAN kabel. Přečtěte si porovnání pokladen na blogu EET poradny.

Pořiďte pokladny EURO

Dotykové pokladny Dotykačka

Dotykové pokladny Dotykačka

Přenosná pokladna ideální na trhy i do obchodu – to je Dotykačka Mobilní. Má zabudovanou tiskárnu a k internetu ji připojíte pomocí SIM karty s mobilními daty. Pokladnu máte zadarmo, pokud si předplatíte software Dotykačku Snadno na 14 měsíců (4 914 Kč bez DPH). Akce platí do 30. dubna 2020.

Dotykačka univerzální

Dotykačka univerzální kombinuje tablet ve stojánku s účtenkovou tiskárnou. Software Dotykačka zvládne EET a má všechny důležité pokladní funkce. Kromě toho umí také evidenci zákazníků, zaměstnanců, dodavatelů i skladových zásob.

Pokladnu Dotykačka univerzální dostanete zadarmo, pokud si předplatíte software Dotykačka Naplno na 14 měsíců (7 434 Kč bez DPH) nebo Dotykačka Neomezeně na 14 měsíců (12 474 Kč bez DPH). Akce platí do 30. dubna 2020.

Dotykačka kompletní

Dotykačka kompletní je ideální do náročných provozů, kde máte denně stovky zákazníků nebo požadujete specifické funkce třeba pro chod restaurace či půjčovny.

Dotykačka kompletní má 70 funkcí včetně evidence skladu, objednávek do kuchyně nebo rezervačního systému na ubytování. Pokladnu s tiskárnou získáte zdarma, pokud si předplatíte software Dotykačka Neomezeně na 14 měsíců (12 474 Kč bez DPH). Akce platí do 30. dubna 2020.

Pořiďte si Dotykačku

Pokud potřebujete poradit s výběrem vhodného pokladního zařízení na míru vašim potřebám, zavolejte expertům z Profi Pokladen na bezplatnou infolinku +420 549 522 511. Rádi s vámi váš výběr zkonzultují.

Vyberte si pokladnu na Profi Pokladnách

Byly informace v článku užitečné?

Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

Ano
Ne
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Aktualizujte si své Money S3

Stáhněte si poslední verzi Money S3 přes zákaznický portál.

Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení
Zavřít reklamu
Objevte si vy nová online školení