Podnikání / Účetní programy / Vše, co potřebujete vědět o Money S3/Účetní kanceláře si oblíbily Money S3 i díky možnosti propojení s klientem
Propojte své účetnictví s podnikáním
Přidejte se k 20 000 uživatelům.
Vyzkoušet zdarma

Účetní kanceláře si oblíbily Money S3 i díky možnosti propojení s klientem

Účetní kanceláře si oblíbily Money S3 i díky možnosti propojení s klientem
Seyfor, a. s.
17. 04. 2019
Doba čtení3 minuty čtení
Líbilo se2
Účetní kanceláře si oblíbily Money S3 i díky možnosti propojení s klientem

Když si účetní vybírají software na zpracování účetnictví, dávají si záležet. Ví, že když sáhnou vedle, bude je to stát spoustu času i nervů. Mnoho účetních – ať už na volné noze nebo v účetních kancelářích – používá právě Money S3 a my jsme se jich zeptali, na čem jim při výběru systému nejvíce záleží.

Zjistili jsme, že je pro ně prioritou snadné propojení s klientem, přehlednost, automatizace, elektronická podání na úřady a kvalitní zákaznická podpora.

Propojení s klientem

Mnoho klientů své účetní stále nosí krabice s vytištěnými fakturami a ona je pak musí přepisovat do počítače. Jenže při tom hrozí chyby a také to zabere spoustu času, který by účetní mohla věnovat třeba novým zákazníkům.

Přehlednost

Program Money S3 svým vzhledem i ovládáním připomíná systém Outlook a uživatelé si pochvalují snadnou orientaci. „V softwaru, ve kterém jsem pracovala dřív, bylo složité dohledat například kontrolní hlášení nebo DPH. V Money S3 jen dvakrát kliknu a hned vše najdu,“ uvedla účetní Veronika Čermáková, která Money S3 používá druhým rokem.

Automatizace

Účetní také oceňují funkce usnadňující práci. K nejoblíbenějším patří aktivní saldo. „Když jsem v jiném softwaru chtěla například na konci roku zkontrolovat faktury a zůstatek na účtu, musela jsem si úhrady i faktury vytisknout a ručně zkontrolovat. Navíc se mi někdy stalo, že jsem fakturu špatně zaúčtovala a systém mi i přesto napsal, že je vše v pořádku.

S Money S3 je to jiné. Zapnu si saldo a nic nemusím ručně srovnávat. A ze zkušenosti už vím, že když něco nesedí, Money mě vždy upozorní,“ pochvalovala si Burdová. Práce v Money S3 jí výrazně šetří čas. Když ještě používala jiný software, zpracování DPH jí trvalo zhruba o třetinu déle a na uzávěrce strávila až o polovinu času více.

Elektronická podání na úřady

Další funkcí, kterou si účetní často pochvalovaly, byla elektronická komunikace s úřady. „Přímo přes Money vyřídím komunikaci s finančním úřadem, zdravotními pojišťovnami a Českou správou sociálního zabezpečení. Šetří mi to hodně času,“ řekla Andrea Šarounová, která se zaměřuje na účetnictví pro začínající podnikatele.

Zákaznická podpora

Pro mnoho účetních je klíčová dobrá zákaznická podpora. Například Hana Pavlasová z Tišnova dříve používala jiný software od menšího dodavatele. „Napsala jsem e-mail s dotazem a další den mi odpověděli. Jenže někdy potřebuji odpověď rychleji. Do Seyforu mohu zavolat každý pracovní den od osmi do pěti a odpověď dostanu hned,” uvedla Pavlasová.

Silný nástroj pro všechny účetní

Money S3 stále vylepšujeme a připomínky od všech účetních, které software používají, jsou pro nás důležitým vodítkem. Zkušenost s tím má například Lenka Burdová. „Vím, že moji připomínku nikdo nezamete pod koberec a konzultanti se jí doopravdy věnují. A když na stejnou věc upozorní více lidí, časem se v Money S3 objeví.“

Money obsahuje spoustu dalších funkcí, které účetním usnadňují práci – od automatického načítání údajů z banky po kontrolu chybně zadaných údajů. „Money je přehledné a snadno se ovládá. Dobře se mi v něm pracuje a rozhodně bych ho neměnila,“ prohlásila účetní na volné noze Anna Ingrová.

Lenka Burdová

Brněnská účetní Lenka Burdová za své více než dvacetileté působení v oboru pracovala v mnoha účetních softwarech. Pro svou firmu zvolila Money S3, který hodnotí jako nejlogičtěji uspořádaný a upozorňuje ji na špatně zadané hodnoty.

Byly informace v článku užitečné?

Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

Ano
Ne
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Vyzkoušejte si účetní program
Money S3

Zdarma a se všemi funkcemi

Propojte své účetnictví s podnikáním
Přidejte se k 20 000 uživatelům.
Vyzkoušet zdarma
Zavřít reklamu
Propojte své účetnictví s podnikáním
Přidejte se k 20 000 uživatelům.