Už žádné zbytečné faktury. Nová verze ERP Money vás upozorní na možnost zápočtu

adminX | 04. 04. 2017

Automatické upozornění na možnost zápočtu, grafické zobrazení obchodních případů nebo zjednodušení správy EET – to vše na vás čeká v nové verzi ERP Money s pořadovým číslem 1.8.3.

Seznam všech novinek tradičně najdete v odkazu na konci článku a novou verzi stáhnete ze stránek Money:

Využijte automatické upozornění na zápočet

Dlužíte svému dodavateli 10 tisíc korun a on si u vás právě objednává? Nezatěžujte jeho i své účetnictví. ERP Money vás v takovém případě automaticky upozorní na možnost vystavení zápočtu – a vy dlužnou částku vůči dodavateli ponížíte o hodnotu zboží, které od vás odebírá.

Výsledkem této operace je méně papírování, méně bankovních převodů a více času pro vás pro oba. Automatické upozornění na možnost zápočtu si navíc můžete kdykoliv vypnout, takže ho budete využívat jenom ve chvíli, kdy skutečně potřebujete.

Obchodní případy si zobrazíte i graficky

Funkce, po které jste volali. Každý obchodní případ v ERP Money si teď díky kartě „Vazby dokladů“ zobrazíte i v přehledném grafickém schématu. Během pár sekund se zorientujete i v těch nejsložitějších obchodních případech a budete přesně vědět, zda a kdy byl k dané operaci vystavený doklad.

vazby dokladů

Každý doklad si navíc můžete rozkliknout a ihned si tak ověřit, zda například odběratel uhradil zálohovou fakturu. I když – díky upozornění, které jsme zavedli v minulé aktualizaci, už by vám taková informace uniknout neměla.

S EET to teď budete mít jednodušší

Poslední týdny jsme často mluvili s našimi zákazníky – zejména těmi, kteří vedou elektronickou evidenci tržeb. Chtěli jsme vědět, zda a jak jim ERP Money může vedení EET usnadnit.

Získané odpovědi nám byly podkladem k velkému balíčku úprav, který celý proces vedení EET zjednoduše a zpřehledňuje.

Jednotné podmínky přepravy na všech dokumentech

A na závěr ještě jedno vylepšení.

Do karty každé firmy teď můžete zapsat dohodnuté přepravní podmínky (např. Incoterms). Jakmile pak pro tuto firmu vystavujete doklad (např. objednávku nebo fakturu), systém tyto podmínky automaticky nastaví do faktury.

Všechny novinky verze 1.8.3

To hlavní, co vám nová verze ERP Money přinese, už víte. Jestli ale chcete vědět o všech novinkách a do detailu, pak pro vás máme tento článek.

  • Byly tyto informace užitečné?
  • AnoNe

Štítky článku

Aktuality

Nejhledanější

DPH Daň z příjmu Majetkové daně Daň z nemovitosti Daňové přiznání Sociální a zdravotní pojištění

Oblíbené články

Daňový kalendář

20. 09. 2019
Měsíční odvod úhrnu sražených záloh na daň z příjmů fyzických osob ze závislé činnosti
24. 09. 2019
Splatnost daně za červenec 2019 (pouze spotřební daň z lihu)
25. 09. 2019
Kontrolní hlášení za srpen 2019
Další termíny

Slovník pojmů

eBook plný rad z praxe

Jak vybrat účetní systém

ebook-img