V rámci Podpory a Aktualizace 2012 zveřejněna nová verze Money S3 12.130

adminX | 12. 04. 2012

12. dubna 2012 byla zveřejněna nová verze Money S3 ve formě úsporného přechodu z předchozích verzí i jako kompletní instalační balíček. Úplný seznam novinek v této verzi naleznete na obvyklé www stránce

Nová verze přináší průběžné úpravy, legislativní aktualizace, úpravy tisků faktur, zlepšení komunikace pro homebanking, XML importy, online fakturaci iDoklad a další. Je možné, že na automatickou aktualizaci na novou verzi jste již byli upozorněni přímo z Money S3, stáhnout "ručně" si ji můžete také z tohoto odkazu: www.money.cz/kestazeni/aktualizace.   

Doporučené odkazy

Novinky ve videonávodech pro Money S3

Doporučujeme vám ke shlédnutí novou sekci "videonávody" na adrese www.money.cz/video, ve které  vás průběžně seznamujeme s novinkami v Money S3, konkrétními postupy pro účtování a tipy na zjednodušení práce. Videa jsou umístěna na serveru YouTube, pokud chcete získat velké a ostré zobrazení, přepněte se ikonkou vpravo dole na tento server, poté zapněte dole na liště režim „celá obrazovka“ a v „nastavení“ vyberte „HD rozlišení“. Z nejnovějších videí vybíráme:

Typy dokladů vám usnadňující práci

Víte že Money S3 vám usnadňuje úmornou práci při pořizování dokladů? Díky funkci "typy dokladů" umí do nově vystaveného dokladu (například faktury) předvyplnit řadu položek.

Přenesení daňové povinnosti ve stavebnictví

http://youtu.be/vEqwaVm8z8o

Přehledně vám vysvětlíme, jak správně vystavovat a přijímat faktury v režimu přenesené pracovní povinnosti – od nastavení členění DPH až po export pro finanční úřad.

Uložte si do svých záložek: www.money.cz/video

Štítky článku

Aktuality

Manuál pro EET

Nejhledanější

DPH Daň z příjmu Majetkové daně Daň z nemovitosti Daňové přiznání Sociální a zdravotní pojištění

Oblíbené články

Daňový kalendář

02. 03. 2020
Podání vyúčtování daně z příjmů ze závislé činnosti za zdaňovací období 2019
02. 03. 2020
Odvod daně vybírané srážkou podle zvláštní sazby daně za leden 2020
11. 03. 2020
Splatnost daně za leden 2020 (mimo spotřební daň z lihu)
Další termíny

Slovník pojmů

eBook plný rad z praxe

Jak vybrat účetní systém

ebook-img