Od tvůrců úspěšného účetního programu

Daně / Daň z přidané hodnoty/Pozor na změny vyplývající z novely zákona o DPH, platné od 1. dubna 2011! Rezervujte si účast na odborném semináři v Praze, 2. května 2011.

Pozor na změny vyplývající z novely zákona o DPH, platné od 1. dubna 2011! Rezervujte si účast na odborném semináři v Praze, 2. května 2011.

Pozor na změny vyplývající z novely zákona o DPH, platné od 1. dubna 2011! Rezervujte si účast na odborném semináři v Praze, 2. května 2011.

 

Ve spolupráci s uznávanou odborníci, daňovou poradkyní Ing. Ivanou Langerovou jsme pro vás připravili jednodenní seminář, na kterém se seznámíte s nejdůležitějšími změnami zákona o DPH, účinnými od 1. 4. 2011:

  • přenesení povinnosti přiznat a zaplatit daň na příjemce vybraných tuzemských plnění
  • ručení příjemcem plnění za daň nezaplacenou plátcem, který uskutečnil zdanitelné plnění
  • možnost opravy daně u neuhrazených pohledávek za dlužníky v insolvenčním řízení
  • doporučení jak podat daňové přiznání na novém tiskopisu
  • další důležité informace

Datum a místo konání semináře

Seminář se koná 2. května 2011 v prostorách hotelu Iris v Praze, v době od 9:30 do 14:30 hod. Na programu jsou dva dvouhodinové bloky s přestávkou na občerstvení, každý účastník semináře navíc obdrží výtisk Úplného znění novely zákona o DPH 2011.

Platební podmínky

Účast prosím rezervujte on-line na adrese www.money.cz/money-s3/seminar-novela-dph-2011. Cena pro jednoho účastníka je 990 Kč bez DPH, pro uživatele s platnou Aktualizací 2011 platí zvýhodněná cena 800 Kč bez DPH.

Registrujte se zde

Potvrzení rezervace a kontakt

Po odeslání žádosti o rezervaci místa na semináři vám obratem zašleme zálohovou fakturu – jejím uhrazením svoji účast závazně potvrdíte. Registrace a dotazy vyřizuje Zuzana Pavlasová, e-mail: zuzana.pavlasova@csw.cz, tel.: 244 001 288.

A jak hodnotili seminář účastníci brněnského setkání?

Z e-mailových reakcí na totožný seminář, konaný 16. března 2011 v Brně, vybíráme:

„Perfektní, dozvěděla jsem se vše důležité. Díky, a příště přijdu opět.” (Bára P., Kuřim)

„Neuvěřitelně super, už dlouho jsem se nedozvěděla tolik důležitých novinek v tak přehledné formě.” (Romana K., Slavkov)

„Paní Langerová je skutečná odbornice, jsem naprosto spokojený s prezentací i organizací. Ještě jednou díky.” (Pavel G., Brno)

Seznam.cz si vybral Kurz účetnictví jako „cenový tip” a můžete ho proto získat s maximální slevou 50 %
Ovšem pozor: jen v pátek 25. 3. 2011

V pátek 25. 3. 2011 se „Tipem Seznamu” stane multimediální Kurz účetnictví. Jde o výukovou pomůcku, díky které zvládnete studium podvojného účetnictví v prostředí vašeho domova a vlastním tempem. V přehledných lekcích se seznámíte s celou problematikou účetnictví od základů, metod a technik účtování až po účetní závěrku. Úspěšné studium zakončíte certifikací INSTITUTU CERTIFIKACE ÚČETNÍCH, a.s.

Garanty kurzu jsou INSTITUT CERTIFIKACE ÚČETNÍCH, a.s. a Solitea, a.s. Více informací o Kurzu najdete na adresewww.kurzucetnictvi.cz.

Běžná cena Kurzu účetnictví je 1788 vč. DPH. V rámci akce je však možné jej pořídit s 50% slevou za pouhých 894 Kč, stačí v průběhu pátku navštívit sekci „Seznam tip” na www.seznam.cz a zakoupit zde akční kupon.

Sekci „Tip” najdete obvykle v pravém sloupci hlavní stránky seznam.cz, mezi sekcemi „Firmy.cz” a „Počasí”. Jste-li přihlášení na seznam.cz, zobrazíte si Tip pomocí volby „Nastavení” (najdete ji vpravo nahoře vedle vašeho e-mailu) a dále „Přidat si obsah”, kde zaškrtnete „Seznam Tip”.

Byly informace v článku užitečné?

Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

blank Ano
blank Ne
blank

Sledujte podobné články na naší

Facebookové stránce

Komunita samostatných účetních

Přidejte se zdarma

Přidejte se
do největší komunity samostatných účetních

blankVýhody
blank