Daně / Daň z přidané hodnoty/Pozor na změny vyplývající z novely zákona o DPH, platné od 1. dubna 2011! Rezervujte si účast na odborném semináři v Praze, 2. května 2011.
Novinky a špeky v daních
Nabídka webinářů

Pozor na změny vyplývající z novely zákona o DPH, platné od 1. dubna 2011! Rezervujte si účast na odborném semináři v Praze, 2. května 2011.

Seyfor, a. s.
23. 03. 2011
Doba čtení2 minuty čtení
Líbilo se2

 

Ve spolupráci s uznávanou odborníci, daňovou poradkyní Ing. Ivanou Langerovou jsme pro vás připravili jednodenní seminář, na kterém se seznámíte s nejdůležitějšími změnami zákona o DPH, účinnými od 1. 4. 2011:

  • přenesení povinnosti přiznat a zaplatit daň na příjemce vybraných tuzemských plnění
  • ručení příjemcem plnění za daň nezaplacenou plátcem, který uskutečnil zdanitelné plnění
  • možnost opravy daně u neuhrazených pohledávek za dlužníky v insolvenčním řízení
  • doporučení jak podat daňové přiznání na novém tiskopisu
  • další důležité informace

Datum a místo konání semináře

Seminář se koná 2. května 2011 v prostorách hotelu Iris v Praze, v době od 9:30 do 14:30 hod. Na programu jsou dva dvouhodinové bloky s přestávkou na občerstvení, každý účastník semináře navíc obdrží výtisk Úplného znění novely zákona o DPH 2011.

Platební podmínky

Účast prosím rezervujte on-line na adrese www.money.cz/money-s3/seminar-novela-dph-2011. Cena pro jednoho účastníka je 990 Kč bez DPH, pro uživatele s platnou Aktualizací 2011 platí zvýhodněná cena 800 Kč bez DPH.

Registrujte se zde

Potvrzení rezervace a kontakt

Po odeslání žádosti o rezervaci místa na semináři vám obratem zašleme zálohovou fakturu – jejím uhrazením svoji účast závazně potvrdíte. Registrace a dotazy vyřizuje Zuzana Pavlasová, e-mail: zuzana.pavlasova@csw.cz, tel.: 244 001 288.

A jak hodnotili seminář účastníci brněnského setkání?

Z e-mailových reakcí na totožný seminář, konaný 16. března 2011 v Brně, vybíráme:

„Perfektní, dozvěděla jsem se vše důležité. Díky, a příště přijdu opět.” (Bára P., Kuřim)

„Neuvěřitelně super, už dlouho jsem se nedozvěděla tolik důležitých novinek v tak přehledné formě.” (Romana K., Slavkov)

„Paní Langerová je skutečná odbornice, jsem naprosto spokojený s prezentací i organizací. Ještě jednou díky.” (Pavel G., Brno)

Seznam.cz si vybral Kurz účetnictví jako „cenový tip” a můžete ho proto získat s maximální slevou 50 %
Ovšem pozor: jen v pátek 25. 3. 2011

V pátek 25. 3. 2011 se „Tipem Seznamu” stane multimediální Kurz účetnictví. Jde o výukovou pomůcku, díky které zvládnete studium podvojného účetnictví v prostředí vašeho domova a vlastním tempem. V přehledných lekcích se seznámíte s celou problematikou účetnictví od základů, metod a technik účtování až po účetní závěrku. Úspěšné studium zakončíte certifikací INSTITUTU CERTIFIKACE ÚČETNÍCH, a.s.

Garanty kurzu jsou INSTITUT CERTIFIKACE ÚČETNÍCH, a.s. a Solitea, a.s. Více informací o Kurzu najdete na adresewww.kurzucetnictvi.cz.

Běžná cena Kurzu účetnictví je 1788 vč. DPH. V rámci akce je však možné jej pořídit s 50% slevou za pouhých 894 Kč, stačí v průběhu pátku navštívit sekci „Seznam tip” na www.seznam.cz a zakoupit zde akční kupon.

Sekci „Tip” najdete obvykle v pravém sloupci hlavní stránky seznam.cz, mezi sekcemi „Firmy.cz” a „Počasí”. Jste-li přihlášení na seznam.cz, zobrazíte si Tip pomocí volby „Nastavení” (najdete ji vpravo nahoře vedle vašeho e-mailu) a dále „Přidat si obsah”, kde zaškrtnete „Seznam Tip”.

Byly informace v článku užitečné?

Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

Ano
Ne
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Vyzkoušejte si účetní program
Money S3

Zdarma a se všemi funkcemi

Aktuální webináře
Konsolidační balíček a jeho dopady na DPH
záznam
Vliv konsolidačního balíčku na OSVČ, zaměstnance a podnikatele od ledna 2024
záznam
Daň z příjmů fyz. osob a ukázka sestavení daňového přiznání
záznam
Všechny webináře
Zavřít reklamu
Novinky a špeky v daních