Od tvůrců úspěšného účetního programu

Novinky z Money / Produktové novinky/Změny a novinky Money S3 ve verzi 13.017

Změny a novinky Money S3 ve verzi 13.017

Změny a novinky Money S3 ve verzi 13.017

Dokument popisuje všechny novinky a podstatné změny mezi verzí 13.012 (v distribuci od 19.11.2012) a verzí 13.017 (v distribuci od 17.12.2012).

[div class=“warning“]

Před instalací Money S3 verze 13.017 doporučujeme přečíst si tento článek (Slovo ředitele Solitea o aktuální situaci v DPH 2013).  V něm najdete i odkaz ke stažení nové verze.

[/div]

[toc]

Money

Money Dnes

  • Aktualizace údajů na panelu Money Dnes pracuje bez omezení v síťovém provozu.

Možnosti a nastavení

  • Jsou k dispozici Připravené seznamy pro rok 2013 – v seznamu snížených sazeb DPH je nová nedefinovaná (vypnutá) sazba, v seznamu základních sazeb DPH je nová 17,5% sazba a je připraven nový číselník finančních úřadů platný od 1.1.2013.

Účetnictví

DPH

  • V průvodci tiskem Souhrnného hlášení lze editovat jednotlivé záznamy pomocí nástrojové lišty (tlačítek).
  • Nový číselník finančních úřadů použijete v průvodci tiskem Přiznání k DPH, Souhrnného hlášení a Výpisu k režimu přenesení daň. povinnosti poprvé při podání přiznání za měsíc prosinec, tj. od data 1.1.2013.  V seznamu finančních úřadů se nové finanční úřady nabízí na začátku číselníku.

Ostatní

  • Od 1.3.2013 dojde ke zrušení nativního propojení na uvedené e-shopy v Money S3. Obchodování na internetu je v programu Money S3 i nadále podporováno přes modul E-shop konektor, který funguje jako univerzální prostředník. Modul přijímá a zasílá všechna potřebná data na internetový obchod v univerzálním formátu XML. Podmínkou pro úspěšnou komunikaci je pak podpora tohoto formátu dat na straně e-shopu, zajištěná jeho výrobcem. K tomuto účelu slouží vývojářská dokumentace pro e-shop konektor, kterou obdržíte při jeho zakoupení. Kromě toho mohou vývojáři vašeho e-shopu využít možnost konzultací přímo s Solitea, a.s.
    Zrušené nativní propojení se týká těchto e-shopů : Inshop (verze 1), InShop 2000, Vltava 2000, MůjObchod a Strore OnLine.

Důležité odkazy

Byly informace v článku užitečné?

Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

blank Ano
blank Ne
blank

Sledujte podobné články na naší

Facebookové stránce
Banner na svobodnaucetni.cz