Od tvůrců úspěšného účetního programu

Podnikání / Účetní programy/6 výhod, které přináší Money S3 účetním kancelářím

6 výhod, které přináší Money S3 účetním kancelářím

6 výhod, které přináší Money S3 účetním kancelářím
6 výhod, které přináší Money S3 účetním kancelářím

Účtujete už několik let, ale ve vašem účetním programu chybí některé funkce nebo nejste spokojení se zákaznickou podporou? Zamyslete se, jestli není čas na změnu. Pokud vás totiž starý účetní software brzdí, nemá smysl v něm pracovat až do důchodu a jen si tím komplikovat práci.

Obsah

    Udělejte si rešerši a vyberte si účetní systém, který vás naopak posune vpřed. Do výběru zařaďte i Money S3, které nabízí 6 výhod přímo pro účetní na volné noze nebo účetní a daňové kanceláře.

    1. Intuitivní ovládání

    Účetní na Money S3 oceňují snadnou orientaci a příjemný vzhled. Svou zkušenost s námi sdílela účetní Veronika Čermáková: „V softwaru, ve kterém jsem pracovala dřív, bylo složité dohledat například kontrolní hlášení nebo DPH. V Money S3 jen dvakrát kliknu a hned vše najdu.“

    Pokud zatím pracujete v jiném účetním softwaru a láká vás změna, přechod na Money S3 zvládnete hladce díky jeho intuitivnímu prostředí, které připomíná rozhraní Microsoft Office.

    2. Rychlý přenos dokladů od klientů

    Práci vám výrazně usnadní modul Účetní centrála a účetní klient. Slouží tomu, abyste svoje Money S3 snadno propojili s klientovým Money S3. Přenesení dokladů od klienta k vám pak trvá jen několik sekund.

    Jakmile jsou doklady u vás, okamžitě se uzamknou, takže se nemusíte bát, že je klient dodatečně upraví bez vašeho vědomí. Pokud bych chtěl na fakturách něco změnit, může vás požádat o odemknutí dokladu.

    Velkou výhodou je, že doklady nepřepisujete ručně, takže ušetříte čas a hlavně nehrozí chyby při přepisu.

    Money S3 také snadno propojíte s klientovým účtem v nejpoužívanější české on-line fakturační službě iDoklad a dále také s externími systémy, jako je Prodejna, Shoptet, Carsys, Duhasys, Vema a další.

    3. Automatizace

    Jakmile v Money vytvoříte jeden doklad, údaje do ostatních už nezanášíte. Z původního dokladu totiž rychle vygenerujete navazující doklady, např.:

    • vystavené a přijaté faktury,
    • zálohové faktury,
    • dobropisy,
    • pohledávky,
    • závazky,
    • zásoby (včetně kmenových karet).

    Spoustu času vám také ušetří modul S3 Automatic. Díky němu si vaše Money automaticky natahuje data od vašich klientů v nastavených intervalech a nemusíte to dělat ručně.

    blank
    Jako účetní získáte Money S3 s 50% slevou.

    4. Chytré funkce

    Money S3 nabízí například oblíbenou funkci mezi účetními – aktivní saldo. Když na konci roku kontrolujete faktury a zůstatky na účtu, nemusíte nic tisknout a ručně kontrolovat, software za vás spáruje doklady sám.

    Více času vám ušetří také funkce elektronické komunikace s úřady. Pomocí Money S3 vyřídíte komunikaci s finančním úřadem, zdravotními pojišťovnami a správou sociálního zabezpečení.

    5. 50% sleva pro účetní

    Pokud vlastníte živnostenské oprávnění pro poskytování účetních služeb či auditorské osvědčení, získáváte 50% slevu na balíček Money S3 Premium. Požádejte si o něj zde a ušetřete polovinu z ceny.

    Odebírejte účetní a daňové novinky srozumitelně a včas

    Zadejte váš e-mail a naše účetní a daňové tipy vám budou chodit přímo do e-mailu. info

    Odesláním souhlasíte s našimi zásadami pro zpracování osobních údajů.

    6. Prvotřídní podpora

    Účetní systémy Money jsou na trhu již 27 let. Spadají pod úspěšný IT holding Solitea, který patří mezi velké evropské dodavatele softwaru. Nejde tedy o žádného „garážového“ dodavatele, u kterého není jasné, jestli bude na trhu i za pár let.

    Pokud si při používání Money S3 náhodou nevíte rady, mnoho návodů najdete přímo na tomto webu. Zároveň nabízíme službu Podpora a Aktualizace – díky ní je vaše Money S3 neustále legislativně aktuální, přibývají nové užitečné funkce a nechybí telefonická a písemná zákaznická podpora.

    Máme i velkou nabídku školení. Účetní a daňové kanceláře nemusí řešit dlouhé zaškolování nových kolegů, protože se vše naučí na našich workshopech. Školení je vhodné i pro vás, pokud rozjíždíte vlastní podnikání v oboru účetnictví a na Money S3 přecházíte.

    Vyberte si balíček Money S3, který vám bude nejvíce vyhovovat. Pokud zvolíte komplet Money S3 Premium, využijte 50% slevu pouze pro účetní.

    Pokud si program chcete vyzkoušet, stáhněte si jeho bezplatnou verzi.

    Byly informace v článku užitečné?

    Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

    blank Ano
    blank Ne
    blank

    Sledujte podobné články na naší

    Facebookové stránce
    Banner na svobodnaucetni.cz