Podnikání / Účetní programy / Vše, co potřebujete vědět o Money S3/6 výhod, které přináší Money S3 účetním kancelářím
Propojte své účetnictví s podnikáním
Přidejte se k 20 000 uživatelům.
Vyzkoušet zdarma

6 výhod, které přináší Money S3 účetním kancelářím

6 výhod, které přináší Money S3 účetním kancelářím
Seyfor, a. s.
08. 11. 2021
Doba čtení3 minuty čtení
Líbilo se2
6 výhod, které přináší Money S3 účetním kancelářím

Obsah

  Účtujete už několik let, ale ve vašem účetním programu chybí některé funkce nebo nejste spokojení se zákaznickou podporou? Zamyslete se, jestli není čas na změnu. Pokud vás totiž starý účetní software brzdí, nemá smysl v něm pracovat až do důchodu a jen si tím komplikovat práci.

  Udělejte si rešerši a vyberte si účetní systém, který vás naopak posune vpřed. Do výběru zařaďte i Money S3, které nabízí 6 výhod přímo pro účetní na volné noze nebo účetní a daňové kanceláře.

  1. Intuitivní ovládání

  Účetní na Money S3 oceňují snadnou orientaci a příjemný vzhled. Svou zkušenost s námi sdílela účetní Veronika Čermáková: „V softwaru, ve kterém jsem pracovala dřív, bylo složité dohledat například kontrolní hlášení nebo DPH. V Money S3 jen dvakrát kliknu a hned vše najdu.“

  Pokud zatím pracujete v jiném účetním softwaru a láká vás změna, přechod na Money S3 zvládnete hladce díky jeho intuitivnímu prostředí, které připomíná rozhraní Microsoft Office.

  2. Rychlý přenos dokladů od klientů

  Práci vám výrazně usnadní modul Účetní centrála a účetní klient. Slouží tomu, abyste svoje Money S3 snadno propojili s klientovým Money S3. Přenesení dokladů od klienta k vám pak trvá jen několik sekund.

  Jakmile jsou doklady u vás, okamžitě se uzamknou, takže se nemusíte bát, že je klient dodatečně upraví bez vašeho vědomí. Pokud by chtěl na fakturách něco změnit, může vás požádat o odemknutí dokladu.

  Velkou výhodou je, že doklady nepřepisujete ručně, takže ušetříte čas a hlavně nehrozí chyby při přepisu.

  Money S3 také snadno propojíte s klientovým účtem v nejpoužívanější české on-line fakturační službě iDoklad a dále také s externími systémy, jako je Prodejna, Shoptet, Carsys, Duhasys, Vema a další.

  3. Automatizace

  Jakmile v Money vytvoříte jeden doklad, údaje do ostatních už nezanášíte. Z původního dokladu totiž rychle vygenerujete navazující doklady, např.:

  • vystavené a přijaté faktury,
  • zálohové faktury,
  • dobropisy,
  • pohledávky,
  • závazky,
  • zásoby (včetně kmenových karet).

  Spoustu času vám také ušetří modul S3 Automatic. Díky němu si vaše Money automaticky natahuje data od vašich klientů v nastavených intervalech a nemusíte to dělat ručně.

  Jako účetní získáte Money S3 s 50% slevou.

  4. Chytré funkce

  Money S3 nabízí například oblíbenou funkci mezi účetními – aktivní saldo. Když na konci roku kontrolujete faktury a zůstatky na účtu, nemusíte nic tisknout a ručně kontrolovat, software za vás spáruje doklady sám.

  Více času vám ušetří také funkce elektronické komunikace s úřady. Pomocí Money S3 vyřídíte komunikaci s finančním úřadem, zdravotními pojišťovnami a správou sociálního zabezpečení.

  5. 50% sleva pro účetní

  Pokud vlastníte živnostenské oprávnění pro poskytování účetních služeb či auditorské osvědčení, získáváte 50% slevu na balíček Money S3 Premium. Požádejte si o něj zde a ušetřete polovinu z ceny.

  Vyzkoušejte si zdarma účetní program Money S3
  S ním můžete snadno vést účetnictví, daňovou evidenci, vystavovat faktury a evidovat sklad pro kamenný i online prodej.
  Money S3

  6. Prvotřídní podpora

  Účetní systémy Money jsou na trhu již 27 let. Spadají pod úspěšný IT holding Solitea, který patří mezi velké evropské dodavatele softwaru. Nejde tedy o žádného „garážového“ dodavatele, u kterého není jasné, jestli bude na trhu i za pár let.

  Pokud si při používání Money S3 náhodou nevíte rady, mnoho návodů najdete přímo na tomto webu. Zároveň nabízíme službu Podpora a Aktualizace – díky ní je vaše Money S3 neustále legislativně aktuální, přibývají nové užitečné funkce a nechybí telefonická a písemná zákaznická podpora.

  Máme i velkou nabídku školení. Účetní a daňové kanceláře nemusí řešit dlouhé zaškolování nových kolegů, protože se vše naučí na našich workshopech. Školení je vhodné i pro vás, pokud rozjíždíte vlastní podnikání v oboru účetnictví a na program Money S3 přecházíte.

  Vyberte si balíček Money S3, který vám bude nejvíce vyhovovat. Pokud zvolíte komplet Money S3 Premium, využijte 50% slevu pouze pro účetní.

  Pokud si program chcete vyzkoušet, stáhněte si jeho bezplatnou verzi účetního softwaru.

  Byly informace v článku užitečné?

  Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

  Ano
  Ne
  Vyzkoušejte si účetní program Money S3

  Vyzkoušejte si účetní program
  Money S3

  Zdarma a se všemi funkcemi

  Propojte své účetnictví s podnikáním
  Přidejte se k 20 000 uživatelům.
  Vyzkoušet zdarma
  Zavřít reklamu
  Propojte své účetnictví s podnikáním
  Přidejte se k 20 000 uživatelům.