Podnikání / Účetní programy / Vše, co potřebujete vědět o Money S3/Nejpoužívanější účetní software Money S3: co na něm uživatelé nejvíc oceňují
Money S3 v akci se slevou 50%
Zjistit více
Akce -50% končí za:
dnů
hod.
min.
Akce -50 %

Nejpoužívanější účetní software Money S3: co na něm uživatelé nejvíc oceňují

Nejpoužívanější účetní software Money S3: co na něm uživatelé nejvíc oceňují
Seyfor, a. s.
25. 08. 2022
Doba čtení3 minuty čtení
Líbilo se3
Nejpoužívanější účetní software Money S3: co na něm uživatelé nejvíc oceňují

Obsah

  Money S3 se už dlouhé roky drží na špici nejpoužívanějších účetních programů v Česku, zejména mezi menšími a středními firmami. Účetní, kteří přišli z jiných systémů, na něm nejčastěji oceňují moderní a přehledné rozhraní, které připomíná programy jako Excel nebo Outlook. Díky tomu se i začínající účetní v programu rychle zorientují. Další ohlasy na Money S3 podrobně rozebíráme v článku.

  Proč je účetní program Money S3 podle účetních nejlepší

  Před časem jsme provedli výzkum formou hloubkových rozhovorů mezi 7 účetními, kteří dennodenně používají Money S3. Jsou to účetní, kteří pracují jako OSVČ nebo jsou zaměstnaní v účetní kanceláři. Někteří z nich původně používali jiný účetní program. Ten jim ale nevyhovoval, nejčastěji kvůli špatné orientaci a nepřehlednosti, nelogickému rozhraní a nedostatkům ve funkcích, jako je například absence vazeb mezi účetními roky.

  Když došlo na finální rozhodování, vybírali respondenti nejčastěji mezi Money S3 a Pohodou. Pro Money S3 je nakonec přesvědčila:

  • cenová dostupnost,
  • uživatelská přívětivost,
  • přehlednost
  • a propracované a moderní rozhraní.
  Podle ohlasů od účetních kanceláři se v Money S3 rychle zorientují i noví účetní, kteří v tomto programu nikdy nepracovali.

  Ze samotných funkcí respondenti nejčastěji oceňovali například:

  • elektronickou komunikaci s úřady,
  • filtrování účtů v účetním deníku,
  • upozornění na špatně zadané údaje,
  • napojení na fakturační službu iDoklad,
  • automatické zaúčtování mezd a reverse charge,
  • možnost změny v uzavřeném období DPH
  • nebo import bankovních výpisů.

  Vyzkoušejte si zdarma účetní program Money S3
  S ním můžete snadno vést účetnictví, daňovou evidenci, vystavovat faktury a evidovat sklad pro kamenný i online prodej.
  Money S3

  Recenze účetního softwaru Money S3 od podnikatelů

  Kromě účetních se na spokojenost s Money S3 ptáme i samotných podnikatelů. V účetním programu totiž pracují také uživatelé z řad firem, OSVČ i neziskových organizací.

  Účetní program pro vývojářské firmy

  Tým Lukáše Jelínka vyvinul web Freelance.cz, který spojuje specialisty na volné noze s firmami, které hledají odborníky pro své projekty. Pro účtování v Money S3 se rozhodli právě díky přehlednému rozhraní, propojení s bankou a automatizacím.

  „I když nejsem účetní, personalista nebo mzdový specialista, v Money S3 si většinu věcí dokážu najít sám. Nemusím s každou drobností chodit za naší účetní a ptát se, kde to v účetním programu najdu. Celý účetní program jsme si navíc bez větších problémů nasadili sami a přesunuli do něj data z minulého účetního programu,” oceňuje CEO Lukáš Jelínek.

   

  Účetní program pro OSVČ i malé firmy

  Pokud OSVČ či malým firmám přestala stačit fakturační aplikace, je pro ně Money S3 vhodná volba. Na Money S3 začínala spousta malých firem, které u programu nakonec díky jeho flexibilitě zůstaly dlouhé roky. Jednou z nich je rybářská prodejna a e-shop Království rybářů, která v Money S3 pracuje už přes 16 let.

  „Když jsme Money pořizovali, tak jsme byli kamenná prodejna, do které se sjížděli rybáři z okolí Brna. Dnes od nás nakupují rybáři z celého Česka i Slovenska. Chtěli jsme mít přehled ve skladu, pořádek v účetnictví a dělat co nejméně činností ručně. Money S3 naše očekávání splnilo a splňuje dodnes,” vysvětluje majitel Království rybářů Petr Moc.

   

  Účetní program pro neziskové organizace

  Neziskové organizaci Portus Praha, která pomáhá lidem s mentálním postižením, ušetřilo Money S3 40 hodin práce týdně. V programu si snadno rozúčtují náklady na jednotlivé projekty, hlídají rozpočty a čerpání dotací.

  „Od té doby, co účtujeme v Money S3, jsme finance začali řídit víc cíleně. Předtím jsme výsledky sledovali se zpožděním kvůli prodlevě mezi zaúčtováním. Teď máme v systému vždy aktuální čísla a místo zdlouhavé administrativy konečně více času věnujeme klientům,“ líčí přínosy ředitelka organizace Gabriela Štěpánková.

  Vyzkoušejte si účetní program zdarma

  Pokud se chcete o výhodách softwaru Money S3 přesvědčit sami, vyzkoušejte si ho jako účetní program zdarma ke stažení ve verzi Money S3 Start. Najdete v ní všechny funkce bez časového omezení – limitovaná je pouze počtem dokladů. Jakmile je překročíte, můžete se rozhodnout, jestli chcete pokračovat v plné verzi. Přečtěte si, co dalšího zvážit při výběru účetního programu.

  Byly informace v článku užitečné?

  Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

  Ano
  Ne
  Vyzkoušejte si účetní program Money S3

  Vyzkoušejte si účetní program
  Money S3

  Zdarma a se všemi funkcemi

  Money S3 v akci se slevou 50%
  Zjistit více
  Akce -50%
  platí pouze
  do 2.8.2024
  Money S3 -50%
  Zavřít reklamu
  Money S3 v akci se slevou 50%
  Akce platí pouze do 31.7.2023.