• Domů » Autoři blogu Money.cz

Autoři blogu Money.cz

user-placeholder

Monika Doleželová

Monika Doleželová se vedení účetnictví a daňové evidence věnuje od roku 1995. V roce 2003 složila zkoušky Komory daňových poradců a stala se daňovou poradkyní. Působí jako lektorka rekvalifikačních kurzů a doučuje účetnictví.

Specializuje se na vedení účetnictví a daňové evidence pro malé a střední firmy. V oblasti daní se zaměřuje na daň z příjmů fyzických a právnických osob, DPH, daň z nemovitosti a silniční daň.

Vosickova

Bc. Kateřina Vosičková

Kateřina Vosičková je zkušená účetní, která v oboru působí už přes 25 let. Specializuje se na vedení účetnictví pro OSVČ, obce, neziskové organizace a SVJ. Obcím nabízí i poradenství v účtování složitějších případů, například DPH, majetku či dotací.

Vede rekvalifikační kurz účetnictví a školí pro různé zadavatele, například pro Jihočeskou hospodářskou komoru nebo Národní síť Místních akčních skupin ČR. Vystudovala na Karlově univerzitě.

Veselka

Ing. Jaroslav Veselka, DiS., CA

Jaroslav Veselka se v oblasti účetnictví a daní pohybuje od roku 1997. Je certifikovaným bilančním účetním a daňovým poradcem registrovaným u Komory daňových poradců. Působil v mezinárodních poradenských společnostech. Školí a přednáší pro firmy a vysokoškolské studenty.

Zaměřuje se na daňovou evidenci, účetnictví a daň z příjmů fyzických i právnických osob. Je absolventem Fakulty financí a účetnictví Vysoké školy ekonomické v Praze.

Havelkova

Ing. Ema Havelková, MBA

Ema Havelková vede rekvalifikační kurzy v oblasti personalistiky a řízení lidských zdrojů. Také se specializuje na projektový a dotační management.

Pracovala například jako personalistka na Krajském úřadě Moravskoslezského kraje. Nyní působí v Muzeu v Bruntále. Vystudovala management na Vysoké škole báňské – Technické univerzitě Ostrava a navazující MBA studium v oboru Řízení lidských zdrojů a personální management.

Zraly

Mgr. Zdeněk Zralý

Zdeněk Zralý je daňový poradce zapsaný v seznamu vedeném Komorou daňových poradců. V oboru působí od roku 1996. Specializuje se na daň z příjmů, DPH a daňový proces.

Je jednatelem společnosti DAŇKONZUL, která se zabývá daňovým poradenstvím a vedením účetnictví. Vystudoval na Masarykově univerzitě.