Podnikání / EET/EET snadno vyřešíte přímo v Money S3
Money S3 v akci se slevou 50%
Zjistit více
Akce -50% končí za:
dnů
hod.
min.
Akce -50 %

EET snadno vyřešíte přímo v Money S3

EET snadno vyřešíte přímo v Money S3
Seyfor, a. s.
25. 11. 2019
Doba čtení2 minuty čtení
Líbilo se2
Aktualizováno: 01. 02. 2023
EET snadno vyřešíte přímo v Money S3

Jak se můžete jako účetní nebo podnikatel co nejjednodušeji připravit na EET? Uživatelé Money S3 to mají snadné – stačí použít volitelný modul Evidence tržeb.

Díky tomuto modulu Evidence tržeb si nemusíte pořizovat žádnou pokladnu na evidenci hotovostních plateb od klientů. Vše vyřídíte přímo v Money S3, takže se nepotřebujete učit s žádným novým systémem.

Jak modul funguje?

Na začátku uvedete, do kterého režimu EET spadáte, a nahrajete EET certifikát, který získáte od finanční správy. Následně je jen na vás, jestli budete do EET volitelně odesílat všechny tržby, nebo pouze ty v hotovosti. V druhém případě si v modulu nadefinujete jen číselné řady dokladů, které do EET spadají.

Až bude tvořit doklad, v horní části uvidíte aktivované tlačítko E-tržba. Poté, co doklad uložíte, Money S3 ho automaticky odešle finanční správě. Vy pak na běžné kancelářské tiskárně vytisknete účtenku se všemi EET náležitostmi a předáte ji klientovi.

Pokud pokladní doklad stornujete, Money S3 do EET odešle zápornou tržbu.

Přehled o odeslaných dokladech

V seznamu dokladů přehledně vidíte, jestli se danou tržbu podařilo odeslat. Pokud ano, Money S3 zobrazí ikonu zelené fajfky. V případě výpadku internetu uvidíte žlutý vykřičník. Až se spojení obnoví, pomocí tlačítka Odeslat e-tržby dopošlete všechny dosud neodeslané datové zprávy.

Jestliže používáte modul Money S3 Automatic, systém se o to postará za vás. Stačí si jen na začátku nastavit, v jakých intervalech má zkoušet neodeslané tržby posílat.

Jak modul získat

Modul Evidence tržeb stojí jen 1 490 Kč bez DPH. Výhodou je, že i když za vaše EET řešení dáte tak málo, v daňovém přiznání si jako podnikající fyzické osoby uplatníte celou slevu na dani ve výši 5 000 Kč.

Modul si objednáte přes Zákaznický portál nebo na telefonu 549 522 511. Nebo pro nezávaznou objednávku modulu vyplňte formulář, na jehož základě vás bude kontaktovat naše obchodní oddělení s nabídkou přímo pro vás.

Řešení EET pro vaše klienty

Velmi jednoduše vyřeší EET i vaši klienti. Máme pro ně několik hardwarových a softwarových řešení, které se osvědčily už v první a druhé vlně EET. Abyste se v nich snadno vyznali a věděli, které řešení je vhodné pro jakého klienta, připravili jsme pro vás návod. Čtete, jak poznat, které EET řešení je vhodné pro vaše klienty.

Sepsali jsme pro vás všechny potřebné informace, abyste se v kostce seznámili s problematikou EET a mohli jste pak svým klientům doporučit nejvhodnější hardwarové i softwarové řešení. Vše najdete na jednom místě v přehledném článku.

Celý zákon o elektronické evidenci tržeb byl zrušen s účinností od 1. 1. 2023.

Byly informace v článku užitečné?

Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

Ano
Ne
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Vyzkoušejte si účetní program
Money S3

Zdarma a se všemi funkcemi

Money S3 v akci se slevou 50%
Zjistit více
Akce -50%
platí pouze
do 2.8.2024
Money S3 -50%
Zavřít reklamu
Money S3 v akci se slevou 50%
Akce platí pouze do 31.7.2023.