Autoři blogu / Monika Doleželová

Monika Doleželová

Monika Doleželová se v oblasti daní a účetnictví pohybuje od roku 1995. Od roku 2003 je daňovým poradcem registrovaným u Komory daňových poradců pod evidenčním číslem 3691.
Specializuje se účetnictví a daňovou evidenci, daň z příjmů fyzických i právnických osob, mzdovou a personální oblast a daň z přidané hodnoty.

Je jednatelkou společnosti Daně, jakpak na ně? s.r.o. Dále působí jako lektor ve společnosti Doučování účetnictví, daní, mezd a pracovního práva s.r.o., která mimo doučování středoškoláků a vysokoškoláků poskytuje online kurzy a webináře v oblasti účetnictví, daní, mzdové, personální, pracovněprávní a DPH. Mezi nejoblíbenější online kurzy patří 18týdenní kurz Daňový a účetní specialista, 12týdenní kurz Mzdy a personalistika či 10týdenní kurz DPH krok za krokem celým zákonem. Připravuje a lektoruje také přípravné kurzy na zkoušky na daňového poradce.

Monika Doleželová je také autorkou odborných článků na blogu Money S3, především v sekci Mzdy a personalistika.

Absolvovala celoživotní vzdělávání v oboru daně a účetnictví na Fakultě podnikatelské VÚT v Brně a v oboru právo a právní věda na Právnické fakultě UP v Olomouci.

Články, které autor napsal:

Nejbližší webináře

Legislativní novinky pro účetní
a podnikatele.

Spokojení nebo zdarma
Ukázat všechny