Vše z Money / Produktové novinky/[Money S3 19.000] Vychází nová verze Money S3. Umožní vám založit účetní rok podle legislativy na rok 2019
Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení

[Money S3 19.000] Vychází nová verze Money S3. Umožní vám založit účetní rok podle legislativy na rok 2019

[Money S3 19.000] Vychází nová verze Money S3. Umožní vám založit účetní rok podle legislativy na rok 2019
Seyfor, a. s.
16. 12. 2018
Doba čtení3 minuty čtení
Líbilo se2
[Money S3 19.000] Vychází nová verze Money S3. Umožní vám založit účetní rok podle legislativy na rok 2019

Účetní rok 2019 s novými legislativními konstantami i účetními seznamy, jednodušší proces zakládání nového účetního roku nebo vyšší zabezpečení mzdových tiskových sestav. Každý,
kdo má zaplacenou službu Podpora a Aktualizace na rok 2019, může už nyní přejít na nejnovější verzi Money S3 – 19.000.

CO VÁS ZAJÍMÁ? ucetnictvi obchod system

Jestliže si chcete o novinkách ve verzi 19.000 přečíst ještě více, projděte si kompletní seznam změn.

Aktualizaci Money S3 mají k dispozici pouze uživatelé s platnou Podporou a Aktualizací. Novou verzi si můžete stáhnout přes Zákaznický portál.


Účetní rok 2019 je pro vás připravený

Už nyní si můžete v Money S3 založit nový účetní rok podle legislativy platné pro rok 2019. Legislativní konstanty i nové seznamy jsme letos opět zpracovali s dostatečným předstihem, abyste si všechno stihli vyřešit ještě před tím, než přijde ten nejrušnější vánoční shon – nebo to pak nemuseli řešit mezi svátky.

Jestliže nemáte pro rok 2019 zaplacenou službu Podpora a Aktualizace, můžete si nový účetní rok založit také. V takovém případě ale nemůžeme garantovat, že vyhovíte všem požadavkům legislativy. Proto raději doporučujeme si tuto službu objednat.

Návod na založení nového účetního roku

system

Založení účetního roku je nyní jednodušší

Abychom vám založení účetního roku 2019 co nejvíce zjednodušili, můžete využít možnosti expresního založení, které automaticky a bez dalšího dotazování přenese všechny seznamy z loňského účetního roku do nového. Budete hotoví doslova za několik sekund a získáte jistotu, že nový rok je vytvořený dle námi doporučeného postupu.

„Přichystali jsme pro vás možnost expresního založení nového roku v Money S3, abychom vám maximálně ulehčili práci na přelomu roku.“

Vítězslav Švejda
manažer vývoje Money S3

Nadále samozřejmě platí, že parametry nového účetního roku můžete po jeho vytvoření ručně zkontrolovat a v případě potřeby upravit. Zároveň máte stále možnost vytvořit účetní rok ručně – pomocí volby Vlastní se dostanete do šestikrokového průvodce, kterého znáte z předchozích let.

ŠKOLENÍ: Nové funkce a vylepšení do Money S3 přidáváme každý měsíc. Abyste měli jistotu, že ty nejdůležitější využíváte naplno, navštivte naše školení.

Vylepšení, o která jste si sami řekli

Během našich roadshow a konzultací se zákazníky sbíráme zpětnou vazbu a snažíme se, abyste v nových verzích Money S3 našli to, po čem nejvíce toužíte. Do verze 19.000 jsme na základě vašich přání přidali:

ucetnictvi

  • Možnost zaheslovat mzdové tiskové sestavy pomocí PIN kódu. Pokud například posíláte zaměstnanci potvrzení o jeho příjmech, dostane se k němu pouze ten, kdo zná PIN.
  • Automatické vytvoření a uložení pdf dokumentu k zápočtu. Jakmile v Money S3 vytvoříte zápočet, automaticky se vám k internímu dokladu připojí i dokument s názvem Dohoda o vzájemném zápočtu.

obchod

  • Nové filtry Jen hotově a Jen převodem. Na seznamu neuhrazených dokladů u faktur vystavených i přijatých máte možnost rychle filtrovat, které faktury mají nastavenou formu úhrady v hotovosti a které převodem.

Jestliže si chcete o novinkách ve verzi 19.000 přečíst ještě více, projděte si kompletní seznam změn.

Zaujala Vás některá z novinek? Chcete-li se na ni podrobně doptat, naši konzultanti zákaznické péče jsou Vám k dispozici na telefonním čísle +420 549 522 503. Před hovorem si připravte PIN svého Money.

Byly informace v článku užitečné?

Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

Ano
Ne
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Aktualizujte si své Money S3

Stáhněte si poslední verzi Money S3 přes zákaznický portál.

Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení
Zavřít reklamu
Objevte si vy nová online školení