Vše z Money / Produktové novinky/[Money S3 19.300] Nová verze Money S3 plní vaše přání. Zjednodušuje posílání faktur i použití systému na jiném počítači
Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení

[Money S3 19.300] Nová verze Money S3 plní vaše přání. Zjednodušuje posílání faktur i použití systému na jiném počítači

[Money S3 19.300] Nová verze Money S3 plní vaše přání. Zjednodušuje posílání faktur i použití systému na jiném počítači
Seyfor, a. s.
28. 03. 2019
Doba čtení3 minuty čtení
Líbilo se2
[Money S3 19.300] Nová verze Money S3 plní vaše přání. Zjednodušuje posílání faktur i použití systému na jiném počítači

Uživatelské sloupce v modulech Servis a Opravy, jednodušší posílání faktur klientům nebo vylepšené zálohování systému, které si pamatuje individuální nastavení uživatelského prostředí – včetně například šířky sloupců. Novinky v aktuální verzi Money S3 vycházejí zejména z vašich přání.

CO VÁS ZAJÍMÁ? obchod ucetnictvi system

Jestliže si chcete o novinkách ve verzi 19.300 přečíst ještě více, projděte si kompletní seznam změn.

Vlastní uživatelská pole, jednodušší odesílání faktur i další funkční novinky mají k dispozici pouze uživatelé se zaplacenou službou Podpora a Aktualizace 2019. Novou verzi si můžete stáhnout přes Zákaznický portál. Jestliže vy ji zatím nemáte, můžete to napravit a službu si dodatečně objednat.


obchod

Uživatelská pole v modulech Servis a Opravy

V posledních dvou verzích Money S3 jste si uživatelská pole vyzkoušeli nejprve na prodejních a následně na nákupních dokladech. Nyní si vlastní sloupce můžete přidávat i v modulech Servis a Opravy.

Jednoduše si tak na příslušném seznamu vytvoříte například vlastní sloupec pro SPZ automobilu nebo výrobní číslo mobilního telefonu, který máte zrovna v opravně.

Uživatelská pole mohou vypadat jako text, číslo, datum, přepínač nebo například výčet možností. Ke každému typu dokladu můžete přiřadit až 5 lokálních a 5 globálních uživatelských polí. Zatímco lokální pole se vždy objevují pouze u daného typu dokladu, globální pole se automaticky přenášejí také na navazující doklady.

Jakmile vlastní uživatelská pole přiřadíte k vybranému typu dokladu, automaticky se vám objeví jako sloupce v seznamu těchto dokladů, ve filtrech na tomto seznamu, uloží se jako proměnná do tiskových sestav a najdete je i v XML přenosech, abyste vše mohli exportovat nebo importovat.

Přihlaste se na kurzy Jarní školy, na kterých se naučíte rychleji vyhledávat údaje, efektivněji objednávat zboží a na maximum využívat skladové hospodářství.

ucetnictvi

Jednodušší odesílání faktur e-mailem

Na seznamu faktur vydaných nyní ihned vidíte, zda a případně kdy jste vystavenou fakturu odeslali e-mailem klientovi. Vznikl zde nový sloupec s informací o odeslání faktury, který navíc můžete prokliknout a prohlédnout si text e-mailu. Funkce samozřejmě funguje pouze v případě, že jste fakturu odeslali prostřednictvím poštovního klienta v Money S3.

Pohodlnější je také odesílání faktur klientům přímo z Adresáře. Na kartě klienta si můžete vyplnit jeho e-mailovou adresu a do příslušných polí doplnit i e-mailové adresy pro kopii a skrytou kopii. Následně v Adresáři kliknete na možnost odeslání e-mailu a ihned se vám otevře zpráva v poštovním klientovi s již vyplněnými adresami pro příjemce i kopii.

„Odesílání faktur e-mailem jsme pro vás v Money S3 ještě zjednodušili. Navíc v seznamu faktur vidíte, zda a případně kdy jste vystavenou fakturu odeslali.“

Vítězslav Švejda
manažer vývoje Money S3

Money už je připravené na eKasu

Podnikatelé, kteří obchodují na Slovensku, mohou data ze svých pokladen i nadále posílat rovnou z Money S3. Systém je už připravený na aktualizaci softwaru, kterou si v pokladnách vynutil příchod slovenské verze EET – eKasy.

system

Záloha si pamatuje i uživatelské nastavení

Pokud si přeinstalujete počítač nebo chcete Money využít na novém stroji, udělá vám radost vylepšené zálohování. Zálohovaná verze systému si pamatuje také uživatelské nastavení, takže po nakopírování souborů na nový či přeinstalovaný počítač máte v Money všechno přesně tak, jak jste byli zvyklí. Včetně například pořadí nebo šířky sloupců.


Jestliže si chcete o novinkách ve verzi 19.300 přečíst ještě více, projděte si kompletní seznam změn.

Zaujala Vás některá z novinek? Chcete-li se na ni podrobně doptat, naši konzultanti zákaznické péče jsou Vám k dispozici na telefonním čísle +420 549 522 503. Před hovorem si připravte PIN svého Money.

Byly informace v článku užitečné?

Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

Ano
Ne
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Aktualizujte si své Money S3

Stáhněte si poslední verzi Money S3 přes zákaznický portál.

Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení
Zavřít reklamu
Objevte si vy nová online školení