Vše z Money / Produktové novinky/[Money S3 19.400] Nová verze Money S3 usnadňuje tvorbu dokladů, přípravu pracovních smluv i párování plateb
Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení

[Money S3 19.400] Nová verze Money S3 usnadňuje tvorbu dokladů, přípravu pracovních smluv i párování plateb

[Money S3 19.400] Nová verze Money S3 usnadňuje tvorbu dokladů, přípravu pracovních smluv i párování plateb
Seyfor, a. s.
28. 04. 2019
Doba čtení3 minuty čtení
Líbilo se2
[Money S3 19.400] Nová verze Money S3 usnadňuje tvorbu dokladů, přípravu pracovních smluv i párování plateb

Nový našeptávač vám při zakládání firmy v Adresáři nebo dokladu sám nabídne název kterékoliv firmy. Vylepšený modul Mzdy při přípravě dokumentů pro zaměstnance automaticky vyplní základní údaje. A pokročilejší řazení v tiskové sestavě Saldo usnadňuje párování plateb s doklady. Nová verze Money S3 vám výrazně ulehčuje práci.

CO VÁS ZAJÍMÁ? obchod ucetnictvi

Jestliže si chcete o novinkách ve verzi 19.400 přečíst ještě více, projděte si kompletní seznam změn.


obchod

Našeptávač se všemi podnikatelskými subjekty v Česku a na Slovensku

Zakládání firem v Adresáři nebo příprava dokladů je opět o něco jednodušší. Při zadávání názvu firmy do formuláře totiž vylepšený našeptávač automaticky nabízí firmy z databáze všech fyzických i právnických osob v České republice a na Slovensku.

Zdrojem dat pro našeptávač nově není jen váš Adresář, ale kompletní rejstřík ekonomických subjektů, který jsme speciálně pro systémy Money vytvořili. Tento rejstřík se denně aktualizuje a našeptávač vám tak vždy nabízí aktuální informace.

Našeptávání přitom funguje fulltextově, takže můžete do políčka formuláře zadat kteroukoliv část z názvu firmy – a našeptávač automaticky dohledá a nabídne celý název společnosti včetně všech základních údajů.

„Při zadání názvu firmy v dokladu vám vylepšený našeptávač nabídne firmy z databáze ekonomických subjektů, kterou jsme vytvořili speciálně pro systémy Money a denně ji aktualizujeme.“

Vítězslav Švejda
manažer vývoje Money S3

ucetnictvi

Snadnější příprava dohod, smluv i platových výměrů

V modulu Mzdy vám přibyly nové šablony pro pracovní smlouvy, dohody o provedení práce, smlouvy o hmotné odpovědnosti nebo například platové výměry. Tyto šablony mají tu výhodu, že hned po vytvoření za vás automaticky vyplní základní údaje o zaměstnavateli i zaměstnanci.

To v praxi znamená, že když nad kartou zaměstnance připravujete například dohodu o provedení práce, po kliknutí na tlačítko vám Money vygeneruje dokument, ve kterém jsou již všechny údaje o zaměstnavateli i zaměstnanci předem vyplněné. Teoreticky tak nemusíte vyplňovat nic a rovnou dohodu založíte do systému.

Šablony si přitom můžete vytvořit i vlastní, takže pokud často vytváříte nestandardní pracovní dokument, uděláte si pro něj šablonu – a už nebudete muset vyplňovat údaje o své firmě a vybraném zaměstnanci.

Vylepšený našeptávač, nové šablony v modulu Mzdy i další funkční novinky mají k dispozici pouze uživatelé se zaplacenou službou Podpora a Aktualizace 2019. Jestliže vy ji zatím nemáte, můžete to napravit a službu si dodatečně objednat.

Jednodušší párování dokladů a úhrad

V tiskové sestavě Saldo máte k dispozici dvě nové možnosti řazení – podle názvu firmy a podle zůstatku (částky). I nadále samozřejmě můžete využívat původních možností řazení podle čísla účtu, párovacího symbolu nebo IČ firmy.

Nové možnosti řazení ocení zejména účetní, kteří ručně párují přijaté platby s vystavenými doklady. Využijí je u firem, které nemají IČ, nebo u těch, které při platbě často zaokrouhlují fakturované částky.

Novinek a vylepšení je v novém Money S3 19.400 ještě více. Jejich kompletní seznam najdete pod tímto odkazem. V současné době navíc pracujeme na nových verzích, ve kterých již zohledníme legislativní změnu zrušení výpočtu DPH pomocí koeficientu, aby byl váš systém s předstihem připravený.

Zaujala Vás některá z novinek? Chcete-li se na ni podrobně doptat, naši konzultanti zákaznické péče jsou Vám k dispozici na telefonním čísle +420 549 522 503. Před hovorem si připravte PIN svého Money.

Byly informace v článku užitečné?

Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

Ano
Ne
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Aktualizujte si své Money S3

Stáhněte si poslední verzi Money S3 přes zákaznický portál.

Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení
Zavřít reklamu
Objevte si vy nová online školení