Vše z Money / Produktové novinky/[Money S3 19.500] Nová verze Money S3 je venku. Usnadňuje změnu kódu pokladen nebo práci s měnovými kurzy
Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení

[Money S3 19.500] Nová verze Money S3 je venku. Usnadňuje změnu kódu pokladen nebo práci s měnovými kurzy

[Money S3 19.500] Nová verze Money S3 je venku. Usnadňuje změnu kódu pokladen nebo práci s měnovými kurzy
Seyfor, a. s.
27. 05. 2019
Doba čtení3 minuty čtení
Líbilo se2
[Money S3 19.500] Nová verze Money S3 je venku. Usnadňuje změnu kódu pokladen nebo práci s měnovými kurzy

Každý kontakt, který vytvoříte v Adresáři, dostane automaticky přiřazené jedinečné zákaznické číslo. Když o víkendu nebo ve svátek potřebujete aktuální kurzovní lístek, systém automaticky načte ten poslední platný. Jednodušší je v nové verzi Money S3 i příprava formulářů při nástupu či odchodu zaměstnance nebo změna kódu pokladen.

CO VÁS ZAJÍMÁ? obchod ucetnictvi

Jestliže si chcete o novinkách ve verzi 19.500 přečíst ještě více, projděte si kompletní seznam změn.


obchod

Automatické číslování partnerů v Adresáři

Když si ve svém Adresáři založíte nový kontakt, Money S3 tomuto záznamu automaticky přiřadí jedinečné zákaznické číslo. To oceníte zejména v případě, kdy jsou vašimi zákazníky fyzické osoby bez IČ, které se v Adresáři jinak těžko jednoznačně identifikují.

Money nejen zákaznická čísla přiřazuje, ale také za vás automaticky hlídá, aby nedošlo k duplicitě. Funkci si v případě potřeby můžete kdykoliv deaktivovat.

„K novému kontaktu v Adresáři vám nyní Money S3 automaticky přiřadí jedinečné zákaznické číslo, díky kterému můžete snadněji identifikovat zákazníky bez IČ.“

Vítězslav Švejda
manažer vývoje Money S3

Kurzovní lístek je vám vždy k dispozici

Protože Česká národní banka vydává aktuální kurzovní lístek pouze ve všední dny, Money vám o víkendech nebo ve státní svátky při přepočtu cizích měn automaticky nabídne kurz z posledního platného kurzovního lístku – tj. z kurzovního lístku z posledního pracovního dne.

Díky této úpravě nemusíte měnové kurzy doplňovat ručně, systém se o vše postará za vás.

ucetnictvi

Jednodušší agenda při nástupu či odchodu zaměstnance

Pokaždé, když do vaší firmy nastupuje nebo z ní odchází zaměstnanec, musíte na Českou správu sociálního zabezpečení poslat potřebnou dokumentaci. Tu vytváříte v Průvodci oznámení o nástupu do zaměstnání (skončení zaměstnání).

Nově hned v prvním kroku zadáte, zda řešíte nástup, nebo odchod zaměstnance. Průvodce na základě této volby automaticky upraví všechny navazující kroky, takže dále už vyplňujete jenom ty údaje, které jsou pro daný případ relevantní.

Všechny zmíněné novinky a vylepšení mají k dispozici pouze uživatelé se zaplacenou službou Podpora a Aktualizace 2019. Jestliže vy ji zatím nemáte, můžete to napravit a službu si dodatečně objednat.

Změna kódu pokladny se propíše na všechny dokumenty

V Seznamu pokladen a bank můžete každé pokladně přiřadit jedinečný identifikační kód. Když pak tento kód kdykoliv v budoucnu změníte, Money změnu automaticky propíše na všechny již vystavené dokumenty.

Díky této novince nemusíte procházet pokladní doklady a ručně měnit identifikační kódy na dokladech.

Novinek a vylepšení je v novém Money S3 19.500 ještě více. Jejich kompletní seznam najdete pod tímto odkazem. V současné době navíc pracujeme na nové verzi, ve které již zohledníme legislativní změnu zrušení výpočtu DPH pomocí koeficientu, aby byl váš systém s předstihem připravený.

Zaujala Vás některá z novinek? Chcete-li se na ni podrobně doptat, naši konzultanti zákaznické péče jsou Vám k dispozici na telefonním čísle +420 549 522 503. Před hovorem si připravte PIN svého Money.

Byly informace v článku užitečné?

Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

Ano
Ne
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Aktualizujte si své Money S3

Stáhněte si poslední verzi Money S3 přes zákaznický portál.

Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení
Zavřít reklamu
Objevte si vy nová online školení