Vše z Money / Produktové novinky/Získejte lepší přehled o novinkách. V nové verzi Money najdete RSS čtečku i nový infobox
Money S3 v akci se slevou 50%
Zjistit více
Akce -50% končí za:
dnů
hod.
min.
Akce -50 %

Získejte lepší přehled o novinkách. V nové verzi Money najdete RSS čtečku i nový infobox

Seyfor, a. s.
04. 04. 2016
Doba čtení4 minuty čtení
Líbilo se2

Perfektní přehled o nových funkcích a drobných vylepšeních při každém zapnutí Money. To je jedna z největších novinek, které vám přináší nová verze ERP Money 1.7.2.4375. Přímo v systému nyní najdete RSS čtečku a infobox s novinkami. Stačí jen stáhnout novou verzi zestránek Money.

Nová verze Money samozřejmě nabízí i další zajímavé novinky. Nejdůležitější z nich si nyní představíme podrobněji. Seznam všech aktualizací najdete tradičně v odkazu na konci článku.

RSS čtečka upozorní například na novinky v zákonech…

Přímo v Money si nyní kdykoliv zkontrolujete novinky týkající se například nových funkcí. Na spodní liště totiž najdete novou ikonu RSS čtečky. Stačí na ni kliknout a zobrazí se vám aktuality z webu Money.cz.

Přímo ze systému tak zkontrolujete například klíčové události minulého měsíce, projdete si rady odborníků nebo se včas dozvíte o změnách v zákonech.

… a infobox na nové funkce

Nově najdete v ERP Money také infobox. Stačí kliknout na obálku, která je vedle ikony RSS kanálu. V infoboxu najdete veškeré aktuality týkající se ERP Money. Tedy například upozornění na nové funkce.

Novinky si tak jednoduše prohlédne každý uživatel Money a nestane se, že veškeré informace skončí v e-mailu u jednoho člověka.

Výkazy jsme přeložili do němčiny a angličtiny

Rozvaha, výsledovka, účtový rozvrh. To jsou výkazy, které jsou nově přeložené do němčiny a angličtiny. Firmy, kteří potřebují prezentovat údaje své mateřské společnosti v zahraničí, tak nemusí výstupy připravovat ručně.

Rozšířili jsme párování dokladů s výpisy z karet

Koncem minulého roku jsme vás upozornili na možnost automatického párování výpisů z bankovních karet ČSOB s příslušnými doklady. Nyní jsme automatické párování rozšířili i na další tři banky

  • Unicredit Bank
  • Komerční banku
  • Českou spořitelnu

Jednoduše tak spárujete pohledávkové doklady s platbami zákazníků ve svém e-shopu například podle kódu transakce.

Rozepsané srážky na výplatní pásce

Dosud zaměstnanci u srážek na výplatní pásce viděli jen celkové číslo. Aby měli lepší přehled o tom, jaké srážky z platu mají, nově jim v Money nastavíte rozepisování srážek. A pracovníci vidí, kolik peněz jim zaměstnavatel strhl například za stravenky.

Do kontrolního hlášení jsme přidali sestavu Kontrola na DPH

Jsme rádi, že všichni uživatelé Money hladce zvládli první podání kontrolního hlášení. Aby i v budoucnu bylo podání kontrolního hlášení stejně bezproblémové, připravili jsme sestavu Kontrola na DPH, která vám umožní křížovou kontrolu s přiznáním k DPH.

Jedním kliknutím si tak kdykoliv ověříte, jestli údaje v kontrolním hlášení a přiznání k DPH souhlasí.

Rychlejší kontrola závazků a salda

V Adresáři jsme do sloupce Pohledávky přidali Závazky a Saldo. Díky tomu na první pohled vidíte potřebné údaje a navíc můžete pomocí těchto sloupců třídit a filtrovat. Rychle tak zjistíte, jaký klient u vás má například největší závazky.

Provázání pracovníka s katalogem a další vylepšení Zakázek

Řady vylepšení se dočkal také modul Zakázky. Nově jsme například kartu pracovníka provázali s katalogem. Jakmile tak přidělíte zaměstnance k danému projektu, automaticky se načte práce, kterou dělá. A nemusíte danou aktivitu doplňovat ručně.

Zadávání aktivit navíc usnadní možnost Přidat zjednodušeně. Oproti klasickému přidání aktivity v ní stačí vyplnit jen část údajů.

Zlepšili jsme evidenci nákladů u vozidel

Nově také můžete sledovat náklady na auta a cestovní příkazy. Zároveň jsme přidali nový typ vozidla – stroj, u kterého můžete sledovat ujeté kilometry a motohodiny. Například u autojeřábu tak evidujete cestu na stavbu i odpracovanou dobu.

Aktivity nyní nabízejí také možnost hromadného generování. Pokud vaši zaměstnanci dělají opakovaně stejné úkoly, jednoduše jim nastavíte práci třeba na měsíc dopředu. Stačí jen u daného pracovníka vybrat aktivitu a nastavit jí například pravidelné opakování.

Nové sestavy vám dají lepší přehled o zakázce

Zakázky nově nabízejí sestavu Celkový přehled zakázek. Sami si v ní navolíte potřebné hodnoty, jako jsou například plánované výnosy nebo skutečné náklady. Sestavy pak můžete vytisknout v různých variantách pro sebe a pro klienty.

Novinkou je také možnost zobrazení celkové hodnoty zakázky a celkové hodnoty zakázky v daném období. Získáte tak lepší přehled o zakázce i jejím průběhu.

Kompletní přehled novinek a změn v aktuální verzi ERP Money najdete na této stránce.

Byly informace v článku užitečné?

Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

Ano
Ne
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Aktualizujte si své Money S3

Stáhněte si poslední verzi Money S3 přes zákaznický portál.

Money S3 v akci se slevou 50%
Zjistit více
Akce -50%
platí pouze
do 2.8.2024
Money S3 -50%
Zavřít reklamu
Money S3 v akci se slevou 50%
Akce platí pouze do 31.7.2023.