Skrýt menu
Skrýt formulář

E-commerce

On-line podnikání je nekonečný zápas nejen s konkurencí, ale i sebou samým. Buďte o krok napřed díky článkům, které pro vás připravujeme. .

Porovnání e-shopových řešení

06. 10. 2020

Chystáte se založit e-shop? Nemůžete si vybrat, které z dostupných řešení je pro vás to nejlepší? Připravil jsem základní porovnání vybraných e-shopových platforem, abyste se v nich mohli rychle zorientovat a správně si vybrat.

Štítky: E-commerce

2

Fakturace e-shopu: jak vystavovat faktury správně

06. 10. 2020

K úspěšnému on-line podnikání potřebujete nejen perfektní e-shop a vyladěné produkty, ale i správně vystavené faktury. Ty musí být v souladu s daňovou či účetní legislativou, ale zároveň jejich tvorbou nemůžete strávit mládí. Čtěte, jaké jsou náležitosti faktur u e-shopu a jak to mají to mají s fakturou plátci a neplátci DPH.

Štítky: E-commerce

1

Jak si založit e-shop a začít online podnikat

06. 10. 2020

Světu vládne internet, který nám nabízí obrovské možnosti v oblasti komunikace a představuje tak jedinečnou platformu k prezentaci a prodeji produktů a služeb.

Štítky: E-commerce

0

Vrácení zboží a reklamace na e-shopu

06. 10. 2020

Věčná obava každého spotřebitele – co když budu potřebovat vrátit zakoupené zboží?

Štítky: E-commerce

0

Jak začít se srovnávači zboží

06. 10. 2020

Co jsou srovnávače zboží Srovnávače zboží jsou webové stránky, na kterých můžeme vyhledat produkt a srovnat si jeho vlastnosti s dalšími produkty nebo vybírat dle firem, které ho nabízejí. V porovnání najdeme nejen cenu zboží, ale také dostupnost či hodnocení e-shopu. Z pohledu e-shopu je srovnávač zboží místem, kde se získávají zákazníci. Ve srovnání s […]

Štítky: E-commerce

0

Právní minimum pro začínající e-shopaře

06. 10. 2020

Formy podnikání - OSVČ nebo společnost? Provozování e-shopu je podnikatelská činnost, která se provozuje na IČ. Plánujete-li malý e-shop o pár položkách, vystačíte si jako OSVČ (podnikání na sebe), pokud naopak plánujete větší byznys nebo vás bude ve firmě více, uvažujte o společnosti (nejčastěji s.r.o.). K oběma budete potřebovat souhlas vlastníka nemovitosti se sídlem, živnostenské […]

Štítky: E-commerce

0

Doprava a logistika e-shopu

06. 10. 2020

Rychlé a spolehlivé doručení objednaného zboží patří mezi základní atributy spokojenosti zákazníka s e-shopem. V posledních letech zároveň k tomuto očekávanému standardu přibyly další předpoklady – pestrost a svoboda ve výběru možností, jak se zásilka k zákazníkovi dostane a možnost sledovat celý proces vyřizování objednávky a trasu zásilky.

Štítky: E-commerce

0

Jak začít s placenou reklamou

06. 10. 2020

Stanovení cíle a odhad nákladů Na začátku bychom si měli rozmyslet, co je cílem inzerce. Potřebujeme zvyšovat povědomí o značce nebo nakopnout prodeje produktů a služeb? Následně musíme rozhodnout, jak budeme cíle vyhodnocovat. Záleží na tom, jestli máme nastavené měření na současných webových stránkách, nebo je nutné vytvořit ho od základu. Cena za nastavení měření […]

Štítky: E-commerce

0

SEO jako nástroj úspěchu

06. 10. 2020

SEO neboli česky optimalizace pro vyhledávače je jeden z mnoha nástrojů online marketingu. Pro mnohé je to jen další moderní slovo, které prostě chtějí mít. Firmy samotné si nepokládají zásadní otázky. Prostě jen chtějí to SEO, protože se říká, že je důležité ho mít. Každý ho musí mít. Ale opravdu potřebujete platit za optimalizaci pro vyhledávače? Opravdu potřebujete SEO? A hlavně – jaké SEO potřebujete?

Štítky: E-commerce

0
Manuál pro EET

Nejhledanější

DPH Daň z příjmu Majetkové daně Daň z nemovitosti Daňové přiznání Sociální a zdravotní pojištění

Oblíbené články

Daňový kalendář

02. 11. 2020
Odvod daně vybírané srážkou podle zvláštní sazby daně za září 2020
09. 11. 2020
Splatnost daně za září 2020 (mimo spotřební daň z lihu)
20. 11. 2020
Měsíční odvod úhrnu sražených záloh na daň z příjmů fyzických osob ze závislé činnosti
Další termíny

Slovník pojmů

Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Zdarma a se všemi funkcemi

Minikurz online

Buďte
u toho